سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13919
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۲۰۰ پایگاه برای جمع آوری کمک های مردم لرستان در جشن عاطفه ها دایر شد
Print This Post

مدیر توسعه و مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از دایر شدن ۲۰۰ پایگاه برای جمع آوری مردم استان در جشن عاطفه ها خبر داد.

به گزارش سلام دلفان سیدحمید علوی روز سه شنبه در گفت و گوی  ایرنا افزود: به همین منظور این پایگاه ها در تمام نقاط شهر خرم آباد و به صورت ثابت و سیار دایر شده تا مردم بتوانند کمک های مردمی خود را به دانش آموزان نیازمند استان اهدا کنند.
وی تصریح کرد: جشن ملی عاطفه ها امسال همزمان با سراسر کشور در استان لرستان نیز با شعار مهر در انتظار مهر حماسی برگزار می شود و مردم می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را به این پایگاه ها اهدا کنند.
وی اظهار داشت: امدادگران کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان با استقرار در پایگاه های این نهاد آماده دریافت کمک ها و هدایای مردم نوعدوست هستند.
علوی افزود: به همین منظور فردا چهارشنبه زنگ عاطفه ها در مدرسه ابتدایی شهید عباس کامیاب خرم آباد با حضور مسوولان ارشد استانی نواخته می شود.
وی اضافه کرد: اجرای طرح جشن عاطفه ها و جمع آوری کمک های مردمی از روز پنجشنبه هفته جاری و ایجاد پایگاه در مصلی های نماز جمعه از دیگر برنامه های جشن عاطفه ها در استان به شمار می رود.
به گفته وی، پارسال در جشن عاطفه ها سال گذشته بیش از هشت میلیارد ریال بود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار