سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 140571
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » پایان بلاتکلیفی پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب دلفان/ آیا وعده مسئولین پس از یک ۱۶ سال عملی می شود؟
Print This Post

پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان دلفان از حدود یک دهه پیش شروع شد و با اینکه ۱۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما چندین سال تعطیل بود.

تصفیه خانه

 به گزارش سلام دلفان، سال گذشته برای آغاز مجدد این پروژه تلاش‌های زیادی انجام شد که هر بار بنا به دلایلی به تعویق می‌افتاد و پروژه همچنان راکد بود. بارها وعده کلنگ‌زنی مجدد این پروژه در رسانه‌ها مطرح شد و سرانجام در سال جاری این وعده، محقق و روند ساخت از سر گرفته شده است.

جعفر طولابی، فرماندار دلفان درباره آخرین وضعیت پروژه تصفیه‌خانه این شهرستان به ایسنا گفت: پیمانکار جدید کار را شروع کرده و چند روز پیش به همراه استاندار از آن بازدید داشتیم و شرایط خوب بود. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان قول داده که تا پایان سال ۹۷ این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید و امیدوارم این قول عملی شود.

وی با اشاره به اینکه تکمیل این تصفیه‌خانه بین ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان هزینه دارد، افزود: اگر در سال‌های پیش به‌جای تعطیلی، پروژه تکمیل می‌شد، بدون شک با هزینه‌ی کمتری به بهره‌برداری می‌رسید و این همه مشکل به‌وجود نمی‌آمد.

فرماندار دلفان تأکید کرد: وجود تصفیه‌خانه فاضلاب یکی از نیازهای ضروری شهرستان بوده و خواسته بحق مردم است./ ایسنا

 1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  شهریور ۱۲, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۹:۰۵

  اطمینان داشته باشید تا زما نیکه مدیران غیر بومی واز ما بهتران که سر وگردنی از دلفانیها بالاتر دارند !!!!!آش همین است کاسه همین خاطرات تلخ دو دهه پیش هجوم کوهدشتیها به ادارات دلفان بعد از مدتها تکرار می شود اکثر مدیران ادارات کوهدشتی ونیروهای این آب خاک نظاره گر وتماشاچی می باشند این وسط کی مقصر است داستانی مفصل دارد مردم که در انتخابات دو سال قبل اتمام حجت کردند وعلی الظاهر به نیروی بومی رای دادند این گوی این میدان بسم الله جناب نماینده به قول خودشان آچار فرانسه وهمه فن حریف.

  • نویسنده دیدگاه: کاووسی
   مهر ۷, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۱:۲۰

   نماینده محترم قرار بود دلفان را در طی یک دوره نمایندگی ۲۰ سال جلو ببرد کدام ان قول و وعده ها //////////////////////////////////////////////////////////////////

 2. نویسنده دیدگاه: صادق دلفان
  مهر ۲۶, ۱۳۹۶ در تاریخ ۲۳:۵۰

  پیمانکاران قبلی با پشتوانه ازبالا بالاها وشریک بودن بامدیرعامل کنونی وا سبق وعدم نظارت ا۱۶۰ سال دیگردرست نمیشوداتفاق نیروی غیر بومیعملکردشان بهتراست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار