سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14145
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آمار جالب مکالمه ایرانی‌ها با حجاج
Print This Post

ایرانی‌ها ۳ میلیون دقیقه با حجاج در عربستان مکالمه کردند.

صراط: از ابتدای ایام حج امسال تاکنون، خانواده‌های حجاج حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دقیقه از ایران با حجاج در عربستان مکالمه کردند. حجاج نیز حدود ۴۳۰ هزاردقیقه با ایران مکالمه داشتند.

به نقل از روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت،‌ حسن کریمی اظهار داشت: این شرکت امسال با توجه به پیش بینی نیازهای ارتباطی ایام حج، علاوه بر افزایش کانال‌های ارتباطی مستقیم بین دو کشور، مسیرهای ترانزیت بین‌ایران و عربستان را نیز افزایش و مورد بازنگری کیفی قرار داد تا ضمن ارتقاء کیفی مکالمات، میزان ترافیک راهیابی نشده (No Route ) کاهش چشمگیری یابد .

معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: به منظور ایجاد راحتی و سهولت در برقراری ارتباط بین حجاج و بستگانشان در ایران، شاخص‌های کمی و کیفی ترافیک وارده و صادره به مقصد عربستان هر ساله در ایام حج، به طور ویژه تحت نظارت مستمر قرار می‌گیرد و در صورت مشاهده هرگونه اشکال و اختلال، بلافاصله هماهنگی لازم از سوی مراکز مدیریت شبکه این شرکت برای رفع آن به کار گرفته می‌شود .

کریمی گفت: حجم دقایق صادره  از ایران به سمت عربستان در ایام حج امسال حدود ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دقیقه و حجم ترافیک وارده از کشور عربستان از مسیرهای مستقیم به ایران در حدود ۴۳۰ هزار دقیقه بوده است.

معاون بهره برداری و مدیریت شبکه  شرکت ارتباطات زیرساخت توضیح داد: از این رقم نزدیک به ۵۰ درصد ترافیک از طریق مسیرهای مستقیم و مابقی از طریق مسیرهای ترانزیتی هدایت شد.  به این ترتیب درصد موفقیت ارتباطات عربستان (ASR ) به طور متوسط به ۳۲٫۵ درصد رسید .

وی در پایان گفت: از کل ترافیک صادره به میزان  ۴۹ درصد به مقصد اپراتور الاتحاد، ۳۶ درصد به مقصد زین،  ۱۴ درصد به مقصد الجوال و الباقی به مقاصد تلفن ثابت عربستان هدایت شده است  و علت کاهش اپراتور الحوال در مقایسه با سال‌های گذشته بدلیل عدم انعقاد قرارداد رومینگ از سوی اپراتورهای سیار داخل کشور بوده است.

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار