سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14248
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۱۵۰ پرش بانجی در ۲۴ ساعت +عکس
Print This Post

ورزش های خطرناک در دنیا کم نیستند، از دوچرخه سواری در لبه پرتگاه ها تا بانجی جامپینگ هر کدام از جمله ورزش هایی هستند که میزان آدرنالین خون را به سطح نهایی خود می رسانند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران، زیاده روی در هر کاری می تواند برای بدن مضر باشد اما گاهی اوقات برای رکورد زنی نیز از آن استفاده می شود. چندی پیش یک جوان استرالیایی تصمیم گرفت تا رکورد پرش بانجی جامپینگ را بشکند و از این رو دست به کاری بسیار عجیب زد.

“جی فونیکس” توانست رکورد بیشترین پرش بانجی جامپینگ را در طول یک روز به ثبت برساند. این جوان در طول ۲۴ ساعت ۱۵۰ بار به طریق مختلف پرش انجام داد و نامش را وارد کتاب رکوردهای گینس کرد.

این جوان پس از ۲۱ ساعت پرش به خبرنگارها گفته بود که زانوهایش به طور کلی نابود شده اند و درد تمام پای او را فرار گرفته است. همچنین آدرنالین خون او به قدری بالا رفته بود که چند تیم پزشکی در محل حاضر شدند و از او مراقبت می کردند.

او به قدری در تلاش بود تا رکورد را جابه جا کند که حتی ناهارش را در میانه راه و در حال پرش خورد. البته تمام این مشکلات پس از شکسته شدن رکورد گینس برای او بسیار شیرین شده است. رکورد قبلی این رشته ۱۰۶ پرش در یک روز بود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار