سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14440
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » عکس/ ظریف در تیتر یک امروز کیهان!
Print This Post
  1. نام شما... می‌گه:

    روزنامه کیهان که خبر و تیتر روز گذشته‌اش توسط نمایندگان مجلس، سخنگوی وزارت خارجه و حتی شخصی که از او نقل قول شده بود (وزیر خارجه) تکذیب شده بود به شیوه همیشگی خود باز هم بر اصرار ورزیدن به موضوعات غیرواقع ادامه داد و امروز مدعی شد که خبر دیروزش (که توسط منابع اصلی خبر تکذیب شده بود)، توسط برخی نمایندگان مجلس، تایید شده است!

    در مملکتی که قرار بود اخلاق دینی و ارزش‌های انسانی حاکم شود به کجا رسیده‌ایم که به خاطر قدرت و سیاست، اصول اولیه اخلاقیات را زیر پا له کرده و بر این کار خویش افتخار هم می‌ورزیم!

    در کشوری که تیترهای اصلی صفحه نخست روزنامه‌های رسمی (آن هم منتسب به نظام) عمدا و احتمالا مصلحتا! «دروغ» و «کذبند» اما عاملان این ماجرا، همانگونه که در مورد سایر خبرهای بی‌پایه به جامعه خلاف واقع گفتند، و کسی نازکتر از گل هم به آنان نگفت (ماجراهایی چون جرج سوروس و خاتمی، کمک‌های چند میلیاردی اسراییل به اصلاح‌طلبان داخلی و …) همچنان بر اجرای فرمایش! گوبلز (وزیر تبلیغات دولت هیتلر)* به رسانه‌های آن زمان آلمان، که دروغ بگویید و آنقدر بزرگ بگویید و تکرارش کنید که جامعه باورش بیاید، عمل می‌کنند!

    می‌ماند این نکته که چرا در رسانه‌های کشور و از جمله در همین روزنامه و همچنین در تریبون‌های رسمی‌ توسط سخنرانان دینی و سیاسی همواره این گلایه و نقد وجود دارد که چرا مملکت را فریب و دروغ فرا گرفته، وقتی تریبون‌های رسمی و روزنامه‌های منتسب به نطام به راحتی پروژه دروغ را به ارزش! مبدل نموده‌اند و صقر تا ۱۰۰ اخلاق را برای قدرت و سیاست ذبح کرده‌اند از جامعه‌ای که این روش را می‌بینند چه انتظاری دارید؟ اینجاست که خیلی ساده می‌توان گفت: خود کرده را تدبیر نیست!

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار