سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15190
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » مجموعه اشعار ” دیوان درویش ” منتشر شد
Print This Post
مجموعه اشعار دیوان درویش به قلم یزدان درویشی دبیر بخش ادب و فرهنگ  نسیم دلفان متشر شد… نسیم دلفان - این کتاب با طراحی زیبا در ۳۸۷ صفحه و قطع وزیری به چاپ رسیده است. دیوان درویش شامل ...

مجموعه اشعار دیوان درویش به قلم یزدان درویشی دبیر بخش ادب و فرهنگ  نسیم دلفان متشر شد…

نسیم دلفان – این کتاب با طراحی زیبا در ۳۸۷ صفحه و قطع وزیری به چاپ رسیده است.

دیوان درویش شامل چهار بخش غزلیات ، قصیده ، مثنویات و رباعیات می باشد و هر کدام از این بخش ها دارای اشعاری بسیار جذاب و خواندنی است.

از ویژه گی های محتویات این کتاب میتوان به مثنوی ” قرآن مجید ” اشاره کرد که شاعر به زیبایی هرچه تمام تر جواب کوبنده ای به کشیش مسیحی اهانت کننده به ساحت مقدس کتاب آسمانی قرآن مجید داشته است و این مثنوی در جلسه ای با حضور مقام معظم رهبری قرائت گردید که بسیار مورد توجه معظم له قرار گرفت ، همچنین مثنوی دیگری که در پاسخ به مدعیان خلیج همیشه فارس سروده شده است.

1

یزدان درویشی متولد سال ۱۳۵۲ هجری شمسی است ، در یکی از روستاهای نهاوند دیده به جهان گشود اما اصالتی دلفانی دارد. وی با توجه به ذوق سرشاری که در سرودن شعر داشت به سفارش و مشاوره شاعر اهل بیت مرحوم آغاسی در دریای بیکران شعر و شاعری غوطه ور شد و بیش ا ز پیش با این هنر احساسی آشنا و عجین گردید.

وی به عنوان دبیر بخش ادب و فرهنگ در  پایگاه خبری نشریه نسیم دلفان فعالیت دارد.

  1. شکرزاده می‌گه:

    سلام . بعنوان یکی از خیل همکاران جناب درویشی در لباس سربازی وطن به ایشان و هنرشان افتخار میکنم و به خود می بالم . قدر اینگونه هنرمندانی را که در عرصه هنر همزمان با عرصه رزم فعال بوده و مایه مباهات ارتش هستند باید دانست و از وجود ایشان به نحو احسن در جهت بیان عرصه های ایثار و رشادت دلاور مردان ارتش نهایت بهره و استفاده را نمود. امیدوارم فرماندهان ارتش قدر ایشان را بدانند و با کمک ایشان جلوه های فداکاری و استقامت ارتش را به حضور مردم کشورمان بشناسانند.(همانگونه که در رزم نامه ارتش به شعر پارسی آورده است)

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار