سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15242
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نتانیاهو بار دیگر ایران را تهدید به حمله نظامی کرد
Print This Post

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی در چهلمین سالگرد جنگ “یوم کیپور” در کنست این رژیم بار دیگر ایران را تهدید به “حمله پیشگیرانه” کرد.

به گزارشسلام دلفان، باشگاه خبرنگاران به نقل از تایمز اسرائیل، نخست وزیر رژیم صهیونیستی خطاب به نمایندگان پارلمان اسراییل گفت: درس‌هایی که از جنگ گرفتیم، ۴۰ سال با ما بوده است. نخستین درس این است که هیچگاه دشمن و جنگ را کوچک نشمریم. موضوع این است که دشمن می‌تواند ما را شگفت زده کند”.

وی افزود: “درس دوم این است که جنگ پیشگیرانه همواره بهترین راه نیست و همیشه باید جدی و دقیق درباره آن اندیشید. اما در برخی موارد “جنگ پیشگیرانه” بهترین راهکار است”.

نتانیاهو پیش از این هم ایران را تهدید به حمله یکجانبه کرده بود و مدعی شده بود که اگر آمریکا به رابطه با ایران نزدیک شود، به تنهایی وارد عمل خواهد شد.

گفتنی است؛ خشم نتانیاهو و بیان چنین ادعاهایی در این شرایط در حالی صورت می‌گیرد که نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در ژنو مشغول مذاکره با طرف غربی هستند و خبرهای منتشر شده در رسانه‌ها حکایت از آن دارد که فضای مذاکرات برخلاف تصور صهیونیست‌ها تاکنون مثبت بوده است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار