سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15262
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » سوری: شورای توسعه و برنامه‌ریزی باید به‌عنوان مغز متفکر لرستان ایفای نقش کند
Print This Post

خرم آباد – خبرگزاری مهر: نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای توسعه و برنامه ریزی باید به عنوان مغز متفکر لرستان ایفای نقش کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الله خدایی سوری صبح چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی لرستان با بیان اینکه برگزاری این جلسه طی سه سال اخیر خود تبدیل به عامل بی‌نظمی و بی‌برنامگی شده بود اظهار داشت: استاندار سابق لرستان متاسفانه شورای برنامه ریزی را در اولویت کاری خود قرار نمی‌داد.

وی با بیان اینکه این جلسه قبلا تنها برای بحث توزیع اعتبارات تشکیل می‌شد افزود: این وضعیت به گونه‌ای شده بود که شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کار یک صندوق خیریه را انجام می داد و تنها برای توزیع اعتبارات شکل می‌گرفت.

خدایی سوری ادامه داد: با توجه به اینکه یکی از شاخص‌های اصلی استاندار جدید لرستان برنامه محوری است امیدواریم که شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان به صورت مدون و منظم برگزار شود.

وی با بیان اینکه در این شورا باید برای توسعه یک استان برنامه‌ریزی صورت گیرد، عنوان کرد: پیش از این فضای این جلسه بسته بود و برای آن سقف یک ساعته اعلام می‌کردند و حتی اگر زمان به برنامه‌ریزی هم نمی‌رسید مسئله‌ای نبود!

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای توسعه و برنامه‌ریزی باید به عنوان مغز متفکر استان عمل کند، بیان داشت: امیدواریم با حضور استاندار جدید این جلسه با تحرک بیشتری برگزار شود چرا که مسائل مختلف استان اعم از توسعه، اشتغال و برنامه ریزی به تصمیمات این شورا برمی‌گردد.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۰

    اگه واسه سرمازدگی امسال که کل زراعت وباغات دلفان که تنها منبع درآمد مردم محروم این شهرستان میباشد ازبی رفت، فکرو اقدامی کردند.[که نکردند]….؟؟؟؟؟برای خسارات سیل نیز کاری خواهند کرد.!!!!!!!!؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار