سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15803
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اختلاف بین استاندار و شهردار پایتخت؟
Print This Post

محمد مهدی تندگویان اظهارکرد: روابط بین دولت و شهرداری که در گذشته به گونه دیگری بود در حال حاضر شفاف شده است.

آریا: محمد مهدی تندگویان عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای حضور رئیس شورا و شهردار در جلسات هیات دولت من پیگیری محکم و مکتوبی از سوی شورا و شهرداری  ندیدم.

وی با اشاره به اینکه ما با اصل کار که حضور شهردار در جلسات هیات دولت است  موافقیم، اظهار داشت: استاندار تهران فقط با این موضوع مخالف است که مدعی است استاندار  برای حضور در جلسات هیات دولت نسبت به شهردار جامع تر است.

عضو کمیسیون معماری شهرسازی شورای شهر اظهار داشت: با توجه به اینکه تمام نهاد های دولتی در تهران هستند صد در صد با حضور رئیس شورا و شهردار در هیات دولت موافق هستم.

تندگویان در خصوص بدهی دولت قبلی به شهرداری گفت: این یک واقعیت است که دولت فعلی از لحاظ بودجه در گیری هایی دارد و بدهی های دولت قبلی بیشتر از برآوردی بود که دولت می کرد و شهرداری  هم  دنبال تعامل  است و بخش عظیم بدنه شهرداری و شهردار وضعیت بودجه ای دولت را در شرایط فعلی درک می کنند.

وی ادامه داد: شهرداری معتقد  است که باید در شرایط فعلی درآمد های پابداری ایجاد کند که به دولت  کمک کند  و دولت هم اعلام کرده در شرایطی که شهرداری مشکل دارد مثلا در فاینانس به شهرداری کمک کند و در واقع هدف این است که هر دو طرف با هم تعامل کنند.

محمد مهدی تندگویان در پایان اظهارکرد: روابط بین دولت و شهرداری که در گذشته به گونه دیگری بود در حال حاضر شفاف شده است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار