سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15958
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیام فیس‌بوکی ظریف درباره حادثه سراوان
Print This Post

وزیر امور خارجه کشورمان شب گذشته در صفحه فیس‌بوک خود اقدام تروریستی اخیر در سراوان را به ملت ایران و خانواده‌های شهدای این اقدام تسلیت گفت.

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران “محمدجواد ظریف” وزیر امور خارجه کشورمان شب گذشته در صفحه فیس‌بوک خود نوشت:

تعدادی از دوستان به درستی در مورد شهدای سراوان تذکر داده بودند، در ابتدا این ضایعه دردناک را به خانواده‌های عزیز این شهدای بزرگوار و به همه مردم بزرگ ایران تسلیت عرض می‌کنم.

راستش قصد داشتم در گزارش فردایم به این موضوع بپردازم، چون برنامه‌ریزی کرده‌ایم که فردا صبح تماس تلفنی با وزیر امور خارجه پاکستان در مورد این جنایت هولناک تروریستی داشته باشم.

دیروز هم تمام وزارت امورخارجه… بسیج شده بود تا تحرکات لازم را برای برخورد با این اقدام غیرانسانی که نمونه‌ای از تروریسم بین‌المللی و نمادی از گسترش افراطی‌گری در منطقه است را انجام دهد.

دوستانی که نسبت به پیگیری موضوعاتی مثل سوریه و افغانستان انتقاد می‌کنند، باید به این نکته توجه کنند که حادثه دردناک سراوان یک نمونه از نتایج گسترش افراط گرایی در منطقه است.

افراط و تروریسم مرز نمی‌شناسد، در جهان امروز امنیت قابل تفکیک نیست و لذا برای حفظ امنیت کشور خود ناگزیریم به برقراری امنیت در منطقه کمک کنیم.

شب به خیر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار