سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1686
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۲۰۰ میلیون تومان از پول اختلاس بزرگ را به گیرنده های دیجیتال نورآباد اختصاص دهید/ تا پایان امسال به مسئولین فرصت می دهم تا این امکان را برای مردم فراهم کنند
Print This Post
امام جمعه دلفان خطاب به مسئولان:
امام جمعه دلفان خطاب به مسئولان گفت: تا پایان امسال فرصت دارید تا امکان استفاده از مبدل های دیجیتال تلویزیونی را برای مردم نورآباد فراهم کنید. به گزارش سلام دلفان «حجت ...

امام جمعه دلفان خطاب به مسئولان گفت: تا پایان امسال فرصت دارید تا امکان استفاده از مبدل های دیجیتال تلویزیونی را برای مردم نورآباد فراهم کنید.

به گزارش سلام دلفان «حجت الاسلام محمدتقی صرفی پور» در بخشی ازخطبه ی دوم نمازجمعه امروز نورآباد با اشاره به تبلیغات مکرر تلویزیون در خصوص استفاده از مبدل های دیجیتال تلویزیونی،خطاب به مسئولان گفت: شما ابتدا امکان استفاده از این مبدل های دیجیتال را فراهم کنید بعد آن را تبلیغ کنید.

 وی با بیان اینکه برای فراهم شدن این امکان در نورآباد، ۲۰۰میلیون تومان بودجه نیاز است خطاب به مسئولان افزود: ۲۰۰میلیون تومان از سه هزارمیلیاردتومانی که از اختلاس گرها گرفتید را به مردم نورآباد اختصاص دهید تا از این نعمت بهره مند شوند.

خطیب جمعه دلفان در همین زمینه مجدداً مسئولان را مورد خطاب قرار داد و گفت: تا پایان امسال فرصت دارید تا امکان استفاده از مبدل های دیجیتال تلویزیونی را برای مردم نورآباد فراهم کنید.

گفتنی است یکی از مشکلاتی که مردم نورآباد همواره با آن دست و پنجه نرم می کنند، اختلال در تصاویر گیرنده های تلویزیونی است.

اخبار مربوط به قسمت های دیگر خطبه های نمازجمعه امروز متعاقباً ارسال می گردد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار