سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1707
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اول بهمن، اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها
Print This Post
رییس هیات نظارت بر انتخابات لرستان گفت: این هیات نتایج بررسی صلاحیت كاندیداهای مجلس نهم را اول بهمن ماه به فرمانداری های استان اعلام می كند. به گزارش سلام دلفان ...

رییس هیات نظارت بر انتخابات لرستان گفت: این هیات نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای مجلس نهم را اول بهمن ماه به فرمانداری های استان اعلام می کند.

به گزارش سلام دلفان ‘تیمور سپهوند’ روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: هیات های نظارت فعالیت خود را برای بررسی صلاحیت کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را از اول هفته جاری آغاز کرده و تا پایان این هفته ادامه دارد.

وی اظهار داشت: هیات های نظارت بر انتخابات در لرستان قرار است ظرف مدت هفت روز طبق قانون به شکایات نامزدهای انتخاباتی رسیدگی کند.

وی تصریح کرد: همچنین این هیات ها علاوه بر رسیدگی به شکایات کاندیداها، وضعیت نامزدهای مجلس نهم رد یا تایید صلاحیت شده را مورد بررسی قرار می دهد و پس از آن نتایج را به فرمانداری های استان اعلام خواهد کرد.

سپهوند افزود: از اول دی ماه سال جاری ثبت نام کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز و پس از آن فعالیت هیات اجرایی برای بررسی صلاحیت کاندیداهای مجلس نهم آغاز شد.

وی تصریح کرد: پس از ۱۰ روز فرصت هیات های اجرایی برای انجام این مهم، داوطلبان مجلس نهم به مدت چهار روز حق ارایه شکایات یا اعتراض خود نسبت به رد صلاحیت خود را داشتند و پس از آن نیز هیات های نظارت فعالیت رسمی خود را برای بررسی صلاحیت ها به مدت یک هفته آغاز کرده اند.

انتخابات مجلس نهم ۱۲ اسفندماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در استان لرستان برگزار می شود تا کاندیداهای ثبت نامی ۹ کرسی خانه ملت را به عنوان ۹ نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی را تصاحب کنند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار