سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1716
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » خانه سینما خانه فتنه بود/ ملّت ایران فیلمی را می خواهد و متولیان سینمایی را می خواهد که در خط ولایت، و در خط انسان سازی باشند
Print This Post
"خانه سینما" در خطبه های نماز جمعه دلفان؛ تقدیر امام جمعه از اقدام وزارت ارشاد در انحلال خانه سینما؛
امام جمعه دلفان خانه سینما را خانه فتنه خواند و از اقدام وزارت ارشاد در انحلال این خانه، تقدیر و تشکر کرد. به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام «محمدتقی صرفی پور» ...

امام جمعه دلفان خانه سینما را خانه فتنه خواند و از اقدام وزارت ارشاد در انحلال این خانه، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام «محمدتقی صرفی پور» در خطبه های نمازجمعه این هفته (۲۳ دیماه) با تقدیر و تشکر از اقدام وزارت ارشاد در انحلال خانه سینما، این خانه را خانه فتنه خواند و اقدام وزارت ارشاد را اقدامی به جا توصیف نمود.

وی افزود: خانه سینما پرونده سیاهی دارد؛ در فتنه ۸۸ از فتنه گران حمایت کرد، از کسانی که فیلم و مستند علیه جمهوری اسلامی ساختند حمایت کرد. طبق قانون، خانه سینما باید برای تولید فیلم مطلوب جمهوری اسلامی زمینه سازی کند که متأسفانه شاهد این بودیم که خانه سینما از مسیر خودش منحرف شده بود و علیه منافع جمهوری اسلامی حرکت می کرد.

خطیب جمعه دلفان در ادامه تصریح کرد: ما به همه کارگردانان و سینما گران عرض می کنیم که ملّت ایران فیلمی را می خواهد و متولیان سینمایی را می خواهد که در خط ولایت، در خط اسلام و در خط انسان سازی باشند، نه اینکه فیلم هایی تولید کنند که به ضرر جمهوری اسلامی و به ضرر سلامت روح جوانان باشد.

  1. ميثم می‌گه:

    رودخانه باداور نوراباد زمانی زنده بود و پراز ماهی اما الان سالهاست
    گویی مرده است اب کدر الوده ای دارد که ازبس راکد است جهت
    حرکتش معلوم نیست شاید جهتش عوض شده تو گویی سر بالا میرود
    وپرشده از قورباغه های بدصدا

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار