سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1735
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۱۵ نظر
خانه » اخبار برتر » طرفدار کدام باند هستی؟/ چه خبر از ردصلاحیت ها؟/ دستور یک مدیر دلسوز! به معلمان: جلو تقلب را نگیرید…/ تشکیل کمیته جبهه متحد(8+7) در نورآباد
Print This Post
روایت سلام دلفان از پیدا و پنهان سیاست/ سری دوم شنیده ها؛
شنیده های سری اول به چه کسانی برخورد؟ شنیده شده "سری اول شنیده های سلام دلفان" به مذاق برخی از داوطلبان گرامی مجلس خوش نیامده و چون خودشان را ضمیر برخی ...

شنیده های سری اول به چه کسانی برخورد؟

شنیده شده “سری اول شنیده های سلام دلفان” به مذاق برخی از داوطلبان گرامی مجلس خوش نیامده و چون خودشان را ضمیر برخی از این شنیده ها دانسته اند، علیه سلام دلفان جوسازی نموده اند. در این زمینه باید به این بزرگواران گفت اولاً طلا که پاک است چه منتش به خاک است؛ شما که خدای ناکرده ریگی در کفش ندارید و مبرای از هرگونه مشکل هستید و از طرفی، سلام دلفان از کسی نام نبرده، پس چرا به شما برخورده است؟

البته خوب شد که یکی از این افراد معترض به شنیده های سلام دلفان، توسط هیئت اجرایی ردصلاحیت نشد وگرنه همه چیز را از چشم سلام دلفان می دید!

در هر صورت در این راستا به مسئولین محترم و داوطلبان مجلس پیشنهاد می شود که؛ یا عملکرد خودشان را اصلاح کنند و مراقب رفتارشان باشند و یا جلو  “شنیدن “خبرنگاران را بگیرند تا خدای ناکرده، گزارش برخی شاهکارهایشان! در برخی سایتها! تحت عنوان “شنیده ها” منعکس نشود. که البته راه اول، معقول تر و به صرفه تر به نظر می رسد!

***

تشکیل کمیته جبهه متحد اصولگرایان(8+7) در دلفان/ گزینه جبهه متحد چه کسی خواهد بود؟

شنیده شده کمیته جبهه متحد اصولگرایان در دلفان برای تعیین داوطلب این جبهه در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله تشکیل شده است که اعضای آن عبارتند از: حجت الاسلام موسوی (ریاست سازمان تبلیغات)، شیرعلی شهبازی، کاظم زارعی، جهانی(رئیس شبکه بهداشت) و احمد حسن زاده.

هرچند همه داوطلبانی که برای مجلس نهم از دلفان و سلسله نام نویسی کرده اند اعلام کرده اند که اصولگرا هستند؛ امّا پیش بینی می شود داوطلب جبهه متحد اصولگرایان یکی از سه گزینه حجت الله سوری، علی چراغیان و مراد مرادی خواهد بود.

گفتنی است با اینکه در دوره های پیشین حجت الاسلام محمّدی در لیست جبهه متحد اصولگرایان قرار گرفته؛ امّا به احتمال زیاد می توان گفت در این دوره، وی جایی در این لیست نخواهد داشت.

از طرفی دیگر، حجت الاسلام کاظمی که دور پیش در لیست اعتمادملّی قرار داشت به صراحت اعلام نموده که قرار است در لیست جبهه متحد اصولگرایان قرار بگیرد. وی که در حاشیه ثبت نام برای مجلس نهم با خبرنگار سلام دلفان مصاحبه می کرد در این زمینه گفته که با رایزنی هایی که با اصولگرایان مطرح کشور داشته است، این وعده را به او داده اند که در لیست جبهه متحد اصولگرایان قرار بگیرد. وی همچنین اظهار داشته در همایش سراسری جبهه متحد اصولگرایان که در مدرسه عالی شهیدمطهری تهران برگزار گردیده از دفتر محمّدرضا باهنر برای شرکت در این همایش با وی تماس حاصل شده که وی نیز حضور یافته و هیچ داوطلبی را هم از حوزه دلفان و سلسله در این همایش مشاهده ننموده است.

***

دستور یک مدیر دلسوز! به معلمان: جلو تقلب را نگیرید…

شنیده ایم رئیس یکی از دبیرستان های یکی از شهرستانهای یکی از استان های غربی کشور(!!) به معلمان دستور داده تا به هر نحوی (اعم از اجازه تقلب، نمره دادن، طرح سؤال آسان و…) آمار قبولی را بالا ببرند و برای این کار از هیچ اقدامی دریغ نکنند! وی برای تأکید هرچه بیشتر بر این مسئله و برای اینکه رسالت! خودش را به خوبی انجام داده باشد، خطاب به معلمان گفته حق ندارید مانع از تقلب دانش آموزان بشوید!!

بیچاره والدین دانش آموزان که فکر می کنند فرزندانشان را به مدرسه فرستاده اند تا تعلیم و تربیت یاد بگیرند و آینده کشور را بسازند!

البته ما به این رئیس محترم این حق را نیز می دهیم که از ما بپرسد وقتی قرار است آمار قبولی ها بالا برود، آیا شما راه بهتری را نیز سراغ دارید؟!

***

چه خبر از ردصلاحیت ها؟

در مرحله اول بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس نهم، هیئت اجرایی شهرستان دلفان، 6تن از داوطلبان حوزه انتخابی دلفان و سلسسله را به نام های محمّد محمّدی، علی آل کاظمی، مراد مرادی، محمودرضا حسنوند، علی رستمیان و حمیدرضا قاسم پور ردصلاحیت نمود. گفته می شود در پرونده یکی از این افراد حدود سی یا چهل مورد(دلیل) برای ردصلاحیت وجود داشته است که چنانچه این مسئله صحت داشته باشد، تأیید صلاحیت وی در مراحل بعدی، بعید به نظر می رسد. همچنین دلیل ردصلاحیت یکی دیگر از این افراد،همراه داشتن عده زیادی در زمان ثبت نام انتخابات در فرمانداری دلفان اعلام شده است.

گفتنی است این روزها اخبار ضد و نقیضی در خصوص تأیید صلاحیت برخی از این 6 نفر و نیز ردصلاحیت برخی دیگر از داوطلبان تأییدصلاحیت شده مرحله نخست شنیده می شود. جالب اینکه شایعه شده که یکی از داوطلبان ردصلاحیت شده، درصدد تلاش برای ردصلاحیت یکی دیگر از داوطلبان برآمده که این مسئله در نوع خودش عجیب به نظر می رسد، زیرا قانون برای بررسی صلاحیت ها سازوکار معینی را پیش بینی نموده است.

درهر صورت باید تا شنبه هفته آینده (یکم بهمن) منتظر ماند و دید که نتیجه بررسی های هیئت نظارت استان چگونه خواهد بود؟

***

 طرفدار کدام باند هستی؟

شنیده ایم یکی از جوانان تحصیلکرده و بیکار نورآباد که شرایط استخدام برای … را دارا بوده، وقتی که برای استخدام به اداره…. مراجعه می نماید، با پاسخ جالب مسئول مربوطه روبرو می شود. مسئول مربوطه که خواسته بداند آیا سلیقه سیاسی فرد مراجعه کننده باب میل وی و همفکرانش است یا خیر از وی می پرسد طرفدار کدام باند هستی؟ گفته می شود وقتی وی با پاسخ سرد فرد مراجعه کننده روبرو می شود وی را درگیر پیچ و خم های اداری می کند و درنهایت آب پاکی را روی دست وی می ریزد.

گفته شده وقتی جوان موردنظر، افرادی را در بین آشنایان خود مشاهده می نماید که با شرایط پایین تر از وی، در آن اداره و در قسمت موردنظر وی استخدام شده اند، پیگیرمسئله می شود و این قضیه مدتی کش پیدا می کند تا اینکه در نهایت مجبور می شود بی خیال این استخدام شود.

ظاهراً برخی ها در برخی ادارات، اصول جدیدی برای خود تعریف نموده و برخلاف عکسی که بالای سرشان زده اند، “خود” را معیار اصولگرایی می دانند!

 1. نویسنده دیدگاه: فرهنگی عدم وابستگی به جریان خاص
  دی ۲۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۸:۴۲

  با سلام:تخریب فرهنگیان ونهاد متولی امر آموزش، آن هم با شنیده ای که معلوم نیست سندیت داشته باشد، کار جالبی نیست ،شما به قول خودتان در امر انتخابات ومراحل اجرای آن که سازوکار لازم برایاجرای سالم انتخابات و تخلفات انتخاباتی پیش بینی شده ،چرا از آن مجرا وارد نمی شوید تا فرد خاطی مجازات شود واینگونه با حیثیت عمومی فرهنگیان وآموزش وپرورش بازی نشود.آن هم نهاد مقدسی که در تمام دنیا به عنوان برترین نهاد تربیتی وانسان ساز از اویاد می شود.

  • نویسنده دیدگاه: فرهنگی مستقل!
   بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۰۶

   با سلام
   من به عنوان یک فرهنگی این خبر رو به عنوان تخریب فرهنگیان و آموزش و پرورش دلفان نمی دونم همه می دونیم که تقلب در بین دانش آموزان زیاده و نمره کیلویی هم زیاده. برخوردی هم وجود نداره. دیگه ناراحتی نداره.

 2. نویسنده دیدگاه: امیر
  دی ۲۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۴۷

  واقعا متاسفم برای سانسور شدید نقطه نظرات منتقدین ،بیچاره ها نان را خدا می دهد نه …………….

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۹:۰۸

  جالب است در بین کمیته جبهه متحد اصولگرایان(۸+۷) دلفان افراد اصلاح طلب حضور دارند .
  با این وضع اگر یک اصلاح طلب را به عنوان اصولگرا معرفی کردند زیاد تعجب نکنید .

 4. نویسنده دیدگاه: رضا
  دی ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۲۴

  من اهل دلفانم اما حدود بیست سال است در آنجا سکونت ندارم از دست اندرکاران سایت تشکر میکنم و خواهش میکنم همه نظرات مفید را منعکس کنید چه موافق چه مخالف شما . شاید از این طریق شهرمان رشد کند .

 5. نویسنده دیدگاه: امیر
  دی ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۰۰

  با سلام،اما من در زمان ………………. محضر ایشان شرفیاب شدم اما ایشان ضمن اینکه تحویل نگرفتند مدعی بودند زبان لکی بلد نیستند واصلا نورآبادی نیستند

 6. نویسنده دیدگاه: جعفر
  دی ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۶:۱۴

  اگر میدانستید ال کاظمی در زمان دور هشتم مجلس که در مجلس حضور نداشتند ولی با مکاتباتی که با وزیر راه وقت اقای بهبهانی داشتند وبه وسیله ی اطرافیان تهیه ی طومار جهت کشیدن جاده به نواحی صعب العبور میربک وهمچنین کاکاوند که کاکاوند تصویب نشد موجبات این مهم را فراهم نمودند این گونه قضاوت نمی کردید

 7. نویسنده دیدگاه: شاهقلی
  دی ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۰۱

  من هم شنیده ام که فلانی بارها و بارها منکر لک بودن و اصالت خویش بوده اند.
  حتی در یک برنامه ی زنده از شبکه افلاک، به صراحت گفته بود من لک نیستم.
  حالا اومده…
  لک شده …
  دلفانی شده …
  نورآبادی شده …
  تازه رأی هم میخواد …
  ……………………………..

 8. نویسنده دیدگاه: زادمهر دلفان
  دی ۲۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۲۵

  با ایده شنیده های دلفان خیلی موافقم اما کمی تا حدودی ترسو صحبت می کنید البته از آنجایی که شب نامه و شنیده ها باید مخفیانه باشد هیچوقت از تریبون مشخصی مثل این سایت نمیشه از این صحبت ها کرد

 9. نویسنده دیدگاه: سپهر
  دی ۳۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۱۸

  انتقاد از افراد مسئول باید سازنده و بدون هیچگونه تمایلات جانبدارانه باشد تا نتیجه آن باعث پیشرفت و شکوفایی شود

 10. نویسنده دیدگاه: A.T.B
  بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۵۰

  لطفا در مورد کاندیداهایی مثل دکتر طاهری نیا و دیگران در سایت اطلاع رسانی کنید.من خودم طرف دار ایشونم خواهش می کنم در حق این چنین کاندیداهایی که بسیار توانا و با سواد هستند. اجهاف نکنید.

 11. نویسنده دیدگاه: رحمان
  بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۲۱

  سلام
  شما از خودتون راي صادرمي كنيد كه اين سه نفر رو به عنوان گزينه هاي اصلي معرفي مي كنيد در حالي كه هيچ كدومشون نمي تونن كانديداي جبهه اصولگرايي باشن….البته گرايش شما به مراد مرادي از مدتها قبل مشخصه چرا كه شاهد سانسورهاي عجيب و غريب شما در مورد خبرهايي كه به ضرر مرادي هست بوديم …ولي نمي دونم باز چرا من براتون پيغام مي دم …شايد براي اين باشه كه وجدانتون رو بيدار كنم

  • نویسنده دیدگاه: سلام دلفان
   بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۰۶

   با سلام
   قابل توجه بیننده محترم:سایت سلام دلفان از هیچ شخصی حمایت نمی کند و بارها و بارها توسط بینندگان دیگر متهم به جانبداری از حاج آقا محمدی و آقایان چراغیان و مرادی و…شده است،و این طبیعی هم هست چون وقتی مطلبی در سایت نمایش داده می شود باب دل یه عده ای نیست.در مورد نظرات بینندگان سعی ما بر نمایش نظراتی است که شامل توهین و تهمت و افتراء به افراد حقیقی و حقوقی نباشد و ان شاءالله ظرف روزههای آینده قسمت تریبون آزاد انتخاباتی در سایت فعال می شود تا همشریان عزیز بتوانند نظرات و پیشنهاداتشون برا هرچه با شکوه تر برگزار کردن انتخابات و شاخص های نماینده شایسته بیان کنند.

 12. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۳۹

  عجب جبهه متحد اصولگرايي؟؟؟؟ از كي تا حالا آقايان اصول گرا شدن؟ اصلا صلاحيت اين كار رو دارن يا سنشون به اين حرفا قد ميده؟مهد كودكه يا جبهه؟/؟

 13. نویسنده دیدگاه: کورش کبیر
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۲۲

  باسلام وتشکراز زحمات شما اگه ممکنه برای کاندیداهایی که مایل هستندمیز مناظره را آماده کنید تا بهتر انتخاب کنیم. وسی دی ها را هم پخش کنید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار