سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1754
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۳۲ تن مواد غذایی بین خانواده های نیازمند نورآباد توزیع شد
Print This Post
سلام دلفان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان از توزیع 32 تن مواد غذایی بین خانواده های نیازمند نورآباد خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا متقی در این ...

سلام دلفان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان از توزیع ۳۲ تن مواد غذایی بین خانواده های نیازمند نورآباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، غلامرضا متقی در این رابطه اظهار داشت: به همت یک خیر بومی مقیم تهران ۳۲ تن مواد غذایی شامل مرغ، برنج ، خرما و … بین خانواده های نیازمند شاخه هفت چشمه و روستاهای محروم شهرستان نورآباد توزیع شد.

وی تصریح کرد: در این راستا مبلغ ۲۷۶ میلیون ریال توسط این خیر هزینه شده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان ابراز امیدواری کرد که با تلاش شبانه روزی امدادگران در حوزه توسعه مشارکتهای مردمی بتوان کمکهای بیشتری از سوی خیران برای کمک به نیازمندان استان جذب کرد.

برگزاری ۹ دوره آموزشی ضمن خدمت پرسنل کمیته امداد لرستان

متقی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری دوره های آموزشی در این اداره کل اشاره کرد و بیان داشت: ارتقای دانش، توانش و نگرش کارکنان با توجه به تحولات در عرصه دانش و فناوری و به تبع تحول در سازمانهای اداری و نهادها امری حتمی و غیرقابل اجتناب است.

وی ادامه داد: در این راستا کمیته امداد نیز در راستای بالابردن مهارتهای شغلی و توانمندسازی سرمایه انسانی خود اقدام به برگزاری ۹ دوره آموزشی ضمن خدمت کرده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان یادآور شد: دوره های آموزشی یاد شده اعم از دوره های فنی و تخصصی، بهبود مدیریت و عمومی ارزشی با حضور ۵۲۹ نفر از پرسنل کمیته امداد استان در ۱۲۲ ساعت آموزشی در حال برگزاری است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار