سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18015
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تلاش وهابیت برای نفوذ در هیئت‌ها
Print This Post

این افراد با دادن پول ، توزیع کتب و نشریات و سی دی های مختلف و همچنین ایجاد شبهات در اصول عقاید شیعه سعی در از بین بردن اسلام حقیقی و مذهب شیعه و در عین حال گسترش فرهنگ وهابیت و جذب افراد به این فرقه ضاله دارند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از رجانیوز-اخیرا در برخی از نقاط کشور،گروه های وهابی و سلفی نمایندگان و مبلغانی را در هیئت ها و محافل عمومی با هدف اشاعه فرهنگ شیعه کشی و شیعه ستیزی می فرستند.

همزمان با ایام محرم  و عزاداری سالار شهیدان اخیرا در برخی از نقاط کشور، گروه های وهابی و سلفی نمایندگان و مبلغانی را در هیئت ها و محافل عمومی با هدف اشاعه فرهنگ شیعه کشی و شیعه ستیزی می فرستند.

این افراد با دادن پول ، توزیع کتب و نشریات و سی دی های مختلف  و همچنین ایجاد شبهات در اصول عقاید شیعه سعی در از بین بردن اسلام حقیقی و مذهب شیعه و  در عین حال گسترش فرهنگ وهابیت و جذب افراد به این فرقه ضاله دارند.

البته با توجه به اقدامات فرهنگی  صورت گرفته در هیات مذهبی کشور تا کنون این افراد نتوانستند کاری از پیش ببرند.

وهابیت افکار و عقاید انحرافی ابن تیمیه (احمد بن عبد الحلیم) است که توسط محمد بن عبد الوهاب نجدی در قرن دوازدهم هجری به عنوان یک مذهب و فرقه در برابر مسلمانان مطرح گردید و حکومتی را با پشتوانه سیاست و قدرت نظامی محمد بن سعود (جد آل سعود) در عربستان به وجود آورد.

وهابیون به جنگ با دیگر فرقه‌ها و مذاهب اسلامی معتقد هستند و مدعی اند باید به آیین وهابیت در آیند، یا جزیه دهند، از این رو همیشه مسلمانان دیگر را به کفر متهم نموده، اموال و نوامیس بقیه را حلال می دانند. آنان می گویند که هر کس مرتکب گناه کبیره شود، کافر است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار