سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18370
تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه نورآباد: یکی ازدستاوردهای مذاکرات ژنو غنی سازی در داخل کشوراست
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت : یکی از دستاوردهای مذاکرات ژنو به رسمیت شناختن حق مردم ایران برای استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای و غنی سازی در داخل کشور است.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی  در گفت و گو با ایرنا افزود : با تدبیر مقام معظم رهبری و رعایت خطوط قرمز ملت ایران گروه مذاکره کننده هسته ای توانستند به لطف خداوند و با درایت دولت و هوشیاری مردم نتایج خوبی را بدست آورند .

وی ، اظهار داشت: مذاکرات هسته ای در حقیقت یک مبارزه دیپلماتیک و یک کارزار و یک نوع جنگ است که گروه مذاکره کننده ایرانی توانستند با منطق از حقوق ایران دفاع کنند و قدرت های بزرگ حق مسلم ملت ایران را به رسمیت بشناسند .

امام جمعه نورآباد با بیان اینکه این دستاورد هنوز آغاز راه است خاطر نشان کرد : شیطنت های آمریکا و رژیم فاسد اشغالگر قدس ادامه دارد و آنان با تبلیغات خود کشورمان را متهم به تلاش به دستیابی به سلاح اتمی می کنند .

وی بیان داشت: این روحیه و تفکر استکباری است که در مذاکرات مغلوب حق طلبی ملت ایران شده اما بعد از مذاکرات موضع دیگری می گیرد .

وی افزود: اگر امروز ما در مذاکرات عزتی به دست آوردیم مدیون ایستادگی ملت ایران و هوشیاری آنان است که نتوانستند ملت ایران را تسلیم زیاده روی خواهی خود کنند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار