سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18647
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » درس اخلاقی ظریف به برخی سیاسیون
Print This Post
گروه فرهنگ جهان‌نیوز - محمد کاظمی: چند سالی هست که انتقاد از مدیران سابق! توسط مدیران جدید، دیگر فقط مختص به مسئولان ارشد دولتی نیست و متاسفانه به فرهنگی دربین مدیران ...

گروه فرهنگ جهان‌نیوز – محمد کاظمی: چند سالی هست که انتقاد از مدیران سابق! توسط مدیران جدید، دیگر فقط مختص به مسئولان ارشد دولتی نیست و متاسفانه به فرهنگی دربین مدیران میانی و حتی ادارات و سازمانهای کوچک نیز تبدیل شده است.

اگرچه نقد دوران گذشته لازم و ضروری است اما بیان مکرر آن به صورت آشکار و در بین رسانه ها و خارج از جلسات کارشناسی، این شائبه را ایجاد می کند که مدیران جدید برای نشان دادن توانمندی خود روشی جزء بدگویی کردن از مدیران قبلی بلد نیستند!

این موضوع تا حدی فراگیر شده است که هنگام مواجهه با اینگونه انتقادها، این سوال در ذهن نقش می بندد که آیا به راستی دوره های قبلی مدیریت هیچ دستاورد مثبت قابل ذکری را نداشته است؟

با این حال در بین مدیران ارشد و میانی کشور در همه دوره های گذشته مسئولانی هم بوده اند که با عملکرد اخلاقی خود در بین اطرافیان و نیز سایر مدیران تحت مسئولیتشان، الگو سازی صحیح در اخلاق مدیریتی کشور داشته اند که البته به دلیل تمایل رسانه ها به موضوعات منفی، این موارد کمتر مورد استقبال رسانه ها قرار گرفته و منعکس شده است.

در همین زمینه دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در جلسه اخیر خود با اعضای سازمان انرژی هسته ای، دستاوردهای اخیر مذاکرات هسته ای را مرهون زحمات همه مدیران، مذکراه کنندگان و دولتهای قبلی دانست و از آنها تشکر کرد.

مطمئنا اینگونه برخوردها نه تنها از زحمات ظریف و اعضای تیم مذاکره کننده نکاست بلکه ارزش زحمات وی را چند برابر در نزد مخاطبان افزایش داد.

سایت جهان آمادگی دارد اقدامات اخلاقی مسئولان کشور در همه جریانات سیاسی را به جهت الگوسازی و بهبود اخلاق مدیریتی در کشور منعکس نماید و در این راه نیازمند همکاری مخاطبان در ارسال سوژه ها و مشاهدات خود می باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار