سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18881
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » باقری: اولویت اول دولت در دلفان ایجاد اشتغال است
Print This Post
سلام دلفان- به گزارش نسیم دلفان به نقل از مهر ، علی باقری ظهر سه شنبه در جلسه شورای بانک های شهرستان دلفان افزود: مدیران شعب بانک های این شهرستان می ...

سلام دلفان- به گزارش نسیم دلفان به نقل از مهر ، علی باقری ظهر سه شنبه در جلسه شورای بانک های شهرستان دلفان افزود: مدیران شعب بانک های این شهرستان می بایست برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در راستای بالابردن ظرفیت تولید، صنعت و اشتغال تلاش بیشتری انجام دهند.

وی از تشکیل کارگروه اقتصاد در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این کارگروه به بررسی و برنامه ریزی امور اقتصادی و اشتغال در این شهرستان می پردازد.

فرماندار دلفان با اشاره به وجود اندک شعب بانک های این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران شعب بانک های شهرستان افزایش ارائه خدمات الکترونیکی در راستای ارتقاء خدمات رسانی به مردم را در اولویت برنامه بانکی خود قرار دهند.

باقری تحقق منافع مردم را محوریت برنامه های مدیران شعب بانک ها ذکر کرد و افزود: تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین وظیفه های سیستم بانکی است که امیدواریم در شهرستان دلفان شاهد این مهم باشیم.

مدیران شعب بانک های شهرستان نیز در این جلسه به مسائل و مشکلات حوزه بانکی در این شهرستان پرداختند.

  1. نویسنده دیدگاه: م قبادی
    آذر ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۰۳

    آقای دکتر باقری بهتون تبریک میگم، امیدوارم در کارتون موفق و سربلند باشید، من و بیشتر همشهریامون به شما ایمان داریم، و افتخار می کنیم که شخص با وجدان و قانون مداری فرماندار شهرمون شده، من مطمعنم که شما باعث بیشرفت در این شهرستان و موجب سربلندی تک تک افراد ساکن این شهرستان میشوید به امید خدا
    ما برای شما سلامتی و موفقیت رو آرزو داریم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار