سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18883
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آقاتهرانی: سران فتنه اصل نظام را زیر سؤال بردند
Print This Post

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه سران فتنه اصل نظام را زیر سؤال بردند، از قوه قضائیه خواست، اجازه انجام چنین اقداماتی را به هیچ فردی ندهد.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات روز گذشته غلامحسین محسنی اژه‌ای دادستان کل‌کشور و سخنگوی قوه قضائیه درباره سران فتنه گفت: من با فتنه‌گران به دلیل اینکه اصل نظام را به مخاطره انداختند، بسیار مخالفم.

وی با بیان اینکه فرد مخالف می‌تواند نظر مخالف خود را بیان کند، اظهار داشت: برای بیان نظر مخالف در کشور امکان‌هایی وجود دارد و اینگونه نیست که استبداد در کشور حاکم باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با طرح این سؤال که مگر می‌توان در آمریکا هر کاری که انسان تمایل دارد را انجام دهد؟، تاکید کرد: سران فتنه اصل نظام را زیر سؤال بردند، به راه انداختن تظاهرات برای هر کسی که باشد غلط است زیرا کشور دارای ضابطه و قانون است.

وی ادامه داد: حتی ممکن است در یک انتخابات و در روند آن تخلف هم صورت بگیرد و با توجه به وجود راهکارهایی در این زمینه در کشور باید از طریق همان راهکارها مسئله را پیگیری کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: زمانی که انسان تصور می‌کند حقش خورده شده است برای احیای آن راه‌هایی وجود دارد که فرد باید با به دست گرفتن اسناد از آن راه‌ها استفاده کند.

آقاتهرانی همچنین خاطرنشان کرد که هیچ انسان عاقلی نمی‌تواند از فتنه حمایت کند، خطاب به مسئولان دستگاه قضایی گفت: به عنوان یک شهروند از قوه قضائیه می‌خواهم که اجازه انجام چنین اقداماتی را به هیچ فردی ندهد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار