سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1914
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ثبت نام تشرف به عتبات عالیات در لرستان آغاز شد
Print This Post
مدیر حج و زیارت لرستان گفت: ثبت نام متقاضیان برای تشرف به عتبات عالیات كشور عراق از امروز اول بهمن ماه در این استان آغاز شد. به گزارش سلام دلفان 'حمید ...

مدیر حج و زیارت لرستان گفت: ثبت نام متقاضیان برای تشرف به عتبات عالیات کشور عراق از امروز اول بهمن ماه در این استان آغاز شد.

به گزارش سلام دلفان ‘حمید الیاسی’ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مشتاقان تشرف به عتبات مقدسه عراق جهت ثبت نام می توانند از اول تا ۱۹ بهمن ماه جاری به سایت اینترنتی www.atabat.haj.ir مراجعه کنند.

وی زمان اعزام این متقاضیان را از تاریخ ۱۹ اسفندماه سال جاری تا ۱۱ خرداد سال ۹۱ عنوان کرد و اظهار داشت: روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه سال جاری نیز قرعه کشی متقاضیان سفر به عتبات عالیات انجام می شود و نتایج آن نیز روز ۲۳ بهمن ماه بر روی سامانه پیش ثبت نام قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: افرادی که در پیش ثبت نام دوره های قبلی شرکت کرده و حایز اولویت تشرف به این کشور اعلام نشده اند در این دوره نیازی به ثبت نام اینترنتی ندارند.

الیاسی افزود: افرادی که مبادرت به ثبت نام گروهی ۳۵ نفره می کنند در صورتی که تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند و عدد گروه کمتر از ۲۵ نفر شود این گروه حذف می شود و در قرعه کشی بعدی شرکت داده نخواهد شد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار