سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1916
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی در لرستان
Print This Post
سلام دلفان به نقل از خبرگزاری مهر: کارشناس امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان از توزیع 2000 پوستر جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی در این استان خبر داد. اردشیر ویس کرمی ...

سلام دلفان به نقل از خبرگزاری مهر: کارشناس امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان از توزیع 2000 پوستر جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی در این استان خبر داد.

اردشیر ویس کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان در راستای تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سازمان تبلیغات اسلامی اقدام به برگزاری جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی کرده است.

وی تصریح کرد: امسال نیز با هدف حمایت از موج بیداری اسلامی در کشورهای مردم مسلمان منطقه و نیز نشر افکار و ارزشهای بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری اقدام به برگزاری دومین جشنواره وبلاگ نویسی با عنوان بیداری اسلامی کرده ایم.

ویس کرمی با بیان اینکه این جشنواره با موضوع بیداری اسلامی و خیزشهای مردمی منطقه برگزار می شود، یادآور شد: معیارهای یک ملت بیدار در کلام امام خمینی(ره)، معیارهای بیداری اسلامی در کلام مقام معظم رهبری، نقش بیداری اسلامی در تحولات منطقه و وظیفه مسلمانان در قبال بیداری اسلامی منطقه از جمله محورهای این جشنواره است.

وی تاثیرانقلاب اسلامی ایران در انقلاب های منطقه، تاثیر بانوان در تحولات اخیر، نقش بصیرت و ولایتمداری در بیداری اسلامی، بیداری اسلامی و نیازهای امروز و فردای آن، نگاهی به آینده بیداری اسلامی و همچنین بیداری اسلامی و مقاومت و ایثار را از دیگر محورهای این جشنواره برشمرد.

کارشناس امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان به جوایز این دوره از جشنواره اشاره کرد و گفت: به 10 وبلاگ برتر دومین جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی جوایز ارزنده ای اهداء خواهد شد.

ویس کرمی یادآور شد: علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی www.tebyan-lorestan.ir و یا شماره تلفن های 40-3240037-0661 تماس حاصل کنند.

وی بیان داشت: زمان ثبت نام در دومین جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی در لرستان از تاریخ 17 دیماه تا 20 بهمن ماه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار