سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19187
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حیوانات خلافکاری که بازداشت شدند +عکس
Print This Post

بازداشتگاه محلی است که معمولا خلافکاران را به آن جا منتقل می کنند تا به پرونده آن ها بررسی شده و سپس راهی زندان شوند. از آنجایی که خلاف توسط انسان ها انجام می شود پس نمی توان انتظار داشت که یک حیوان در بازداشتگاه حضور داشته باشد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران-  شاید انسان ها تنها خلافکاران دنیا باشند اما گاهی اوقات این حیوانات هستند که به آن ها کمک می کنند و باعث می شود تا کار خلافکاران ساده شده و خودشان نیز کمتر در معرض دید پلیس باشند. پلیس تا به حال توانسته است تعدادی از حیوانات خلافکار را دستگیر کند که در حال قاچاق یا انجام کارهای ممنوعه بوده اند، برخی از این حیوانات نیز بدون دخالت انسان خلافکار شده اند.

گربه قاچاقچی

 چند ماه پیش مسئولین زندانی در شمال روسیه متوجه رفتارهای عجیب یک گربه شدند که هر روز وارد زندان شده و در ساعت خاصی از محوطه خارج می شود. این گربه پس از تحقیق های مسئولین دستگیر شد و رازش برملاشد. زندانی های برخی از بندها از این گربه برای قاچاق استفاده می کردند و تلفن همراه و شارژر وارد زندان می کردند. گوشی های همراه با چسب های محکم به شکم گربه وصل می شد و از آنجایی که رنگ گربه سیاه و سفید بود توجه زیادی را جلب نمی کرد. این گربه پس از دستگیری برای همیشه به قفس منتقل شد.

بزهای خرابکار

 اوایل سال 2013 پلیس هند در اقدامی عجیب سه بز را دستگیر به بازداشتگاه فرستاد. جرم این بزها خراب کردن ماشین تازه خریداری شده پلیس بود که البته پس از چند روز از آن ها رفع اتهام شد. داستان از این قرار است که 12 بز یک کشاورز که برای چرا به خارج از طویله آمده بودند به روی ماشین پلیس پریده و بدنه آن را خراب می کنند ولی زمانی که صاحب خودرو به محل رسید تنها سه بز را دید و هر سه آن ها را دستگیر کرد. پس از مدتی که صاحب این بزها خسارت ماشین را پرداخت کرد توانست بزهای خود را پس بگیرد.

گاو قاتل

 در جنوب نیاگارا قتلی اتفاق افتاد که به سبب آن یک گاو قاتل شناخته شده و راهی زندان شد. ماجرا طبق گفته شاهدین این گونه است که جوانی 24 ساله گاو خود را برای فروش به بازار می آورد ولی آنجا با یک خریدار بحثش می شود و دعوای خونین به پا می شود. در این دعوا،خریدار با نکه ای شیشه صاحب گاو را می کشد و همه از صحنه جرم فرار می کند با سر رسیدن پلیس تنها گاو در محل حضور داشت و به عنوان قاتل دستگیر و راهی بازداشتگاه شد. جالب اینجاست که پلیس دیگر به دنبال قاتل نگشت و گاو به جای قاتل اصلی کشته شد.

سرقت مسلحانه بز

در سال 2009 پلیس نیجریه بزی را به عنوان یک سارق مسلح دستگیر و زندانی کرد. در این ماجرا عده ای که از محله خرافی نشین نیجریه بودند به ایستگاه پلیس رفته و مدعی شدند که یک سارق مسلح خودروی آن ها را دزدیده و حالا خودش را به شکل یک بز در آورده است! پلیس نیز بر اساس همین خرافه بازی و اعتقاد به جادوگری بر بیچاره را دستگیر کرد. این خبر در آن سال باعث مشکلات بسیاری برای دولت نیجریه شد و آن ها مردی بی عقل جلوه داده شدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار