سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19204
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آشنایی مختصر با تیم ملی فوتبال نیجریه
Print This Post

اولین رقیب ما در جام جهانی نیجریه قهرما‌ن جام ملت‌های ۲۰۱۳ آفریقا است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از سایت گل-  با اولین حریف تیم ملی فوتبال کشورمان آشنا می شویم:
اولین رقیب ما در جام جهانی نیجریه قهرما‌ن جام ملت‌های ۲۰۱۳ آفریقاست، آنها استیون کشی را از سال ۲۰۱۱ به عنوان مربی در اختیار دارند و با او نتایج بسیار خوبی گرفته‌اند. دانیل آموکاچی هم روی نیمکت این تیم می‌نشیند.

دروازه‌بان این تیم ونسان انیاما است که در لیل، شگفتی‌ساز این فصل لیگ ۱ فرانسه بازی می‌کند. افه آمبروز از خط دفاعی این تیم در سلتیک در لیگ قهرمانان حضور دارد. کنت اومرو، مدافع ۲۰ساله این تیم هم عضو چلسی است که البته برای این تیم در لیگ تاکنون بازی نکرده است.

در خط میانی به اسامی آشنای دیگری برخورد می‌کنیم، از جمله جان اوبی میکل، بازیکن ۲۶ساله چلسی که از سال ۲۰۰۶ در این تیم بازی می‌کند و تبدیل به یکی از بازیکنان مهم آنها شده است. اوگنی اونازی هم هست؛ بازیکنی که در لاتزیو برای خود نامی دست و پا کرده است.

در کناره خط حمله ویکتور موزس حضور دارد که به صورت قرضی از چلسی به لیورپول پیوسته است. ویکتور اوبینا هم که دوران ناموفقی در اینتر داشت اکنون در لوکوموتیو مسکو حضور دارد و البته آمار گل‌زنی او خیلی خوب نیست. شولا آمئوبی ۳۲ساله هم که از سال ۲۰۰۰ در نیوکاسل بازی می‌کند سرانجام در سال ۲۰۱۲ اولین بازی ملی‌اش را برای نیجریه انجام داد. او ۵ بازی و ۲ گل ملی دارد؛ یک گل به بورکینا فاسو و یک گل به ایتالیا، هر دو در دیدارهایی دوستانه.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار