سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19362
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » لاریجانی خطاب به روحانی: ظل عالی مستدام
Print This Post
رئیس مجلس با تذکر‌های پیاپی خطاب به نمایندگان حاضر در اطراف رئیس‌جمهور و وزرای کابینه روحانی، گفت: شما جلوی مجلس را تبدیل به میدان التحریر کرده‌اید. به گزارش فارس، جلسه علنی ...

رئیس مجلس با تذکر‌های پیاپی خطاب به نمایندگان حاضر در اطراف رئیس‌جمهور و وزرای کابینه روحانی، گفت: شما جلوی مجلس را تبدیل به میدان التحریر کرده‌اید.

به گزارش فارس، جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با حاشیه‌هایی همراه بود که به بخشی از آن از نظرتان می‌گذرد:
*مهمان جلسه امروز صبح مجلس شورای اسلامی حسن روحانی رئیس‌جمهور اسلامی ایران بود که برای تقدیم بودجه سال 92 به مجلس شورای اسلامی در صحن علنی حضور یافت.
محمد‌رضا باهنر نایب رئیس مجلس در هنگام ورود روحانی و مجموعه مجلس شورای اسلامی به استقبال وی رفت.
*روحانی را در هنگام حضور در مجلس حسین فریدون، محمد‌باقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظاهرت راهبردی رئیس‌جمهور، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، ولی‌الله سیف رئیس بانک مرکزی، زنگنه وزیر نفت، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی و دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رئیس‌جمهور را همراهی می‌کردند.
*بلافاصله پس از سخنان لاریجانی حسن روحانی رئیس‌جمهور اسلامی ایران در جایگاه خطابه قرار گرفت و به ارائه توضیحات خود در خصوص بودجه پرداخت.
*پس از پایان سخنرانی روحانی بسیاری از نمایندگان برای در میان گذاشتن درخواست‌های خود به سمت وزرا و شخص رئیس‌جمهور حرکت کردند که همین مسئله سبب ازدحام در جلوی صحن علنی مجلس شد.
* علی لاریجانی رئیس مجلس نیز با تذکر‌های پیاپی خطاب به نمایندگان حاضر در اطراف رئیس‌جمهور و وزرای کابینه روحانی، گفت: شما جلوی مجلس را تبدیل به میدان التحریر کرده‌اید.
* همچنین لاریجانی خطاب به حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ول کنید آقای پورمحمدی را.
* لاریجانی برای بدرقه وزراء و رئیس‌جمهور اصطلاح جدید «ظل عالی مستدام» که بیشتر توسط علما استفاده می‌شود را خطاب به آنان گفت.
*در ادامه جلسه نیز محمد‌رضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی جایگزین علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار