سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19538
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » تهدید به استعفای نمایندگان لرستان در اعتراض به کاهش بودجه استان از سوی دولت/ تجدید نظر نشود، ماندن ما در مجلس فایده ای ندارد
Print This Post
نماینده خرم آباد به سلام دلفان خبر داد: (4 نظر)

دولت بیش از سه هزار میلیارد تومان از بودجه مناطق محروم که ۵ درصد از آن متعلق به استان لرستان است را کاسته و به همین دلیل…

سلام دلفان- نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در اعتراض به کاهش بودجه این استان در لایحه بودجه سال ۹۳ تهدید به استعفا کردند.

دکتر ایرج عبدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان با اعلام این خبر گفت: مطابق ماده ۱۸۰ قانون برنامه پنجم توسعه باید حداقل ۲درصد از بودجه عمومی کشور یعنی ۴۰۰۰ میلیارد تومان به استان های محروم اختصاص یابد که این امر در بودجه سال آینده پیش بینی نشده است. به همین دلیل، نمایندگان استان لرستان طی نامه ای به هیئت رئیسه مجلس اعلام کردند؛ چنانچه این مقدار در بودجه لحاظ نشود، ماندن ما در مجلس فایده ای ندارد، چون نمی توانیم پاسخگوی مردم باشیم.

وی مقدار اعتبار درنظر گرفته شده از سوی دولت برای مناطق محروم را تنها ۵۴۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: درواقع بیش از ۳۰۰۰ میلیاردتومان از آن چیزی که باید به مناطق محروم اختصاص می یافت کاسته شده است.

عبدی با بیان اینکه ۵درصد از این ۴۰۰۰ میلیارد تومان متعلق به استان لرستان است از جلسه امشب مجمع نمایندگان استان با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور خبر داد و گفت: به دنبال احقاق حقّ مردم لرستان هستیم.

وی از اتفاق نظر همه نمایندگان استان در این خصوص خبر داد.

گفتنی است امروز نمایندگان استان خوزستان در اعتراض به کاهش بودجه این استان از سوی دولت به صورت دسته جمعی استعفا دادند.

 1. نام شما... می‌گه:

  دورود بر شرف اقای ایرج عبدی

 2. نام شما... می‌گه:

  دورود بر دکتر عبدی و دوستان نورابادیش.
  دورود بر دوستان عبدی که سلام دلفان به خاطر دوستی این افراد با دکتر اونها رو مورد انتقاد قرار داد.
  لعنت بر مخالف دوستان عبدی!

 3. فرهنگی می‌گه:

  بچه های عزیزسلام دلفان .خیلی دوستتان داریم فقط یه گله. چرا دیگر آموزش وپرورش به کجا می رود ۳ رامطرح نکردید. نکنه از شکایت ترسیدید. بخدا نباید به کسانی که دارن تیشه به ریشه فرهنگ این شهر می زنند رحم کرد.آموزش وپرورش قسمت سوم به بحث نیروهای بدبخت پیش دبستانی که هر روز عده ای موسس مهد کودک ها ی آزاد شهر کیسه بدست برای گرفتن پول از آنها می روند-وسایر امور باید بپردازد. دریک کلام واقعیت ها را بگویید .ما دوست نداریم دروغ به رییس نسبت دهید. خداوکلیلی واقعیت ها را بنویسید.

 4. اسکیمو می‌گه:

  دوستان دلفانی نارحت نشیدباشناخت حقیرازالشتری هاخصوصاآقای سوری تمامی نمایندگان استعفابدن سوری استعفابده نیست

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار