سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21096
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تاسیس مرکز علمی کاربردی گفتمان انقلاب
Print This Post

“مرکز آموزش علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی تأسیس شد.”

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق -رئیس این مرکز دکتر فخاری اظهار داشت: مرکز آموزش علمی کاربردی گفتمان انقلاب اسلامی بخشی از یک مجتمع بزرگ آموزشی و پژوهشی است که در قالب چندین پژوهشکده، گروه و مرکز پژوهشی و آموزشی با سه هدف نظریه پردازی، جریان‌سازی گفتمانی و بستر‌سازی تحقق عملی گفتمان حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (حفظه الله) تشکیل شده است.
وی افزود: این مؤسسه از سال ۱۳۸۸ با هدف بصیرت افزایی و تبیین هویت انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری دوره‌هایی با عنوان «دوره‌ی تبیین هویت انقلاب اسلامی» در سطح نخبگان دانشگاهی و حوزوی با استفاده از اساتیدی همچون: آقایان دکتر حداد عادل، دکتر اسماعیلی، دکتر مقدم فر، دکتر سراج و حجج اسلام دکتر پارسانیا، دکتر شاکرین، دکتر ذوعلم، دکتر جهان بزرگی و دیگر اساتید صاحب نظر در این حوزه کرد.
فخاری گفت: با توجه به درخواست دانشجویان و اساتید محترم این مؤسسه اقدام به اخذ مجوز از دانشگاه جامع علمی کاربردی و برگزاری دوره‌های دانشگاهی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در رشته‌های سیاسی، فرهنگی و رسانه نموده است و با هماهنگی به عمل آمده با این دانشگاه دو گرایش مهندسی فرهنگی و پیوست‌نگاری فرهنگی و نیز روش‌های مقابله با جنگ نرم در مقطع کارشناسی ارشد طراحی گردیده که در ترم‌های آینده اجراء خواهد شد.
فخاری اضافه کرد: این مرکز از علاقه‌مندان تحصیل در رشته‌های انقلاب اسلامی دعوت به عمل می‌آورد که حداکثر تا تاریخ ١٢ دی ماه با شماره‌ی ۸۸۸۲۹۱۴۰ جهت مشاوره و ثبت نام تماس حاصل نمایند.
وی همچنین یادآور شد: کد رشته محل کاردانی حرفه‌ای مدیریت امور فرهنگی این مرکز، «۶۰۳۲» و کد رشته محل کاردانی حرفه‌ای مروج سیاسی«۴۶۸۸» است.
همچنین این مرکز علاوه بر مقطع کاردانی، در مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) مدیریت امور فرهنگی و هدایت‌گری سیاسی نیز دانشجو جذب می‌کند که زمان ثبت‌نام و جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار