سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21110
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استیضاح وزیر صنعت موقتاً متوقف شد
Print This Post

نشست مشترک وزیر صنعت با نمایندگان طراحان استیضاح عصر امروز برگزار و مقرر شد که استیضاح وزیر صنعت موقتا متوقف شود.

به گزارش سلام دلفان، محسن بیگلری یکی از طراحان طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه‌ مشترک طراحان استیضاح وزیر صنعت با نعمت‌زاده گفت: در جلسه امروز مقرر شد که فعلا طرح استیضاح وزیر صنعت مسکوت بماند.

وی افزود: در بخش دیگری از جلسه امشب طراحان استیضاح، به وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رفع مشکلات و موارد مطرح شده در استیضاح، دو هفته مهلت داده شد تا مشکلات در این مدت برطرف شود اما استیضاح همچنان به قوت خود باقی است و فعلا مسکوت گذاشته شده است.

طراح طرح استیضاح وزیر صنعت در ادامه اظهار داشت: در جلسه امشب، نعمت‌زاده موارد مطرح شده در طرح استیضاح را تایید کرد و برخورد منطقی‌ای نیز با موضوع داشت.

بیگلری در همین زمینه تاکید کرد: البته مسائلی از استیضاح در چارچوب کاری معاونان وزارت صنعت است که آقای نعمت زاده در جلسه امشب قول داد که این مسائل بررسی شده و در ظرف مدت تعیین شده برطرف شود.

وی در ادامه افزود: البته آقای نعمت‌زاده در نشست امشب دغدغه نمایندگان مجلس و طراحان استیضاح را تایید کرد.

طراح طرح استیضاح وزیر صنعت در بخش دیگری از سخنانش به نظر نعمت‌زاده نسبت به طرح استیضاح اشاره کرد و گفت: در جلسه امشب نعمت‌زاده گفت که استیضاح حق نمایندگان است و می‌توانند از آن استفاده کنند اما ما خواهان این هستیم که موضوعات و مشکلات در فضای تعاملی حل شود. البته ما نیز به وی گفتیم که ما هم خواهان حل مشکلات در فضای تعاملی هستیم.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار