سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21653
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی شد
Print This Post

مجمع انتخابات ریاست فدراسیون کشتی در شرایطی برگزار شد که عباس جدیدی به عنوان یکی از گزینه های ریاست این فدراسیون با نامه سازمان بازرسی مجوز حضور در مجمع را دریافت نکرد و رسول خادم به عنوان جدی ترین گزینه با کسب اکثریت آرای اعضای مجمع به عنوان رئیس چهار سال آینده فدراسیون گوش شکسته‌ها انتخاب شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق- مجمع انتخابات فدراسیون کشتی از ساعت 10:30 امروز شنبه با حضور نصرالله سجادی معاون وزارت ورزش و جوانان و رئیس مجمع در سالن اصلی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که در پایان رسول خادم قهرمان پیشین جهان و المپیک با کسب 37 رای از 38 رای ماخوذه برای چهار سال آینده به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.مجتبی شیرازی تنها رقیب رسول خادم در این انتخابات بود زیرا پیش از شروع رای‌گیری، علی بدیع، حمید سیفی و محمدرضا توپچی به نفع خادم انصراف داده بودند و عباس جدیدی در جلسه مجمع حضور نیافت.

فدراسیون کشتی در حالی رئیس خود را شناخت که طی دو سال گذشته با سرپرستی حجت‌الله خطیب اداره می‌شد و پس از کناره گیری وی، رسول خادم به عنوان سرپرست مشغول به کار شد و توانست آرامش نسبی را به این فدراسیون برگرداند. وی همچنین محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در المپیک لندن را هم به تیم ملی بازگرداند.
به گزارش مشرق، به این ترتیب پس از امیررضا خادم که در گذشته یک‌بار رئیس فدراسیون کشتی شده بود، رسول برادر وی نیز توانست روی صندلی ریاست فدراسیون کشتی بنشیند تا بار دیگر یک گوش شکسته در راس ورزش اول کشور قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار