سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23017
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » میزان بارش برف در نورآباد به 40 سانتی متر رسید
Print This Post

مدیر کل هواشناسی استان لرستان با اشاره به بارش برف در بیشتر شهرستانهای لرستان، از ثبت 40 سانتی متری بارشهای برف در شهرستان نورآباد خبر داد.

به گزارش سلام دلفان نورالدین سپهوند در این رابطه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به میزان ارتفاع برف در شهرستانهای مختلف استان لرستان اظهار داشت: میزان بارش برف در شهرستان نورآباد طی 24 ساعت گذشته 28 سانتی متر بوده است.

وی تصریح کرد: ارتفاع برف قدیم و جدید در شهر نورآباد به 40 سانتی متر رسیده است.

مدیرکل هواشناسی استان لرستان میزان ارتفاع برف در شهرستان الشتر را هشت سانتی متر عنوان کرد و گفت: همچنین این میزان در شهرستان دورود نیز 16 سانتی متر ثبت شده است.

سپهوند همچنین میزان بارش برف در شهرستانهای ازنا، و الیگودرز را به ترتیب 9 و 15 سانتی متر عنوان کرد و افزود: بارش برف در ایستگاه هواشناسی شوال آباد هشت سانتی متر و سیلاخور 12 سانتی متر به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به بارش 12 سانتی متر برف در شهرستان بروجرد عنوان کرد: همچنین این میزان در شهرستان کوهدشت سه سانتی متر بوده است.

مدیرکل هواشناسی استان لرستان همچنین ارتفاع برف در ایمان آباد چهار سانتی متر و ریمله را هفت سانتی متر عنوان کرد.

سپهوند با بیان اینکه اینکه بارش برف هم اکنون در اکثر شهرستانهای لرستان ادامه دارد و پیش بینی می شود که این بارشها تا امشب نیز ادامه داشته باشد افزود: پدیده غالب در استان لرستان افت محسوس دما طی روزهای آینده خواهد بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار