سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 23428
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نمونه خانه‌های آینده + تصاویر
Print This Post

«داس هاوس» نام جشنواره سالیانه‌ای است که در آن طراحان و ساختمان سازان بزرگ ایده‌ها و طرح‌های آینده خود در حوزه ساخت و ساز از جمله خانه‌سازی را ارائه می‌دهند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، «داس هاوس»، جشنواره سالیانه‌ای است که در آن طراحان و ساختمان سازان بزرگ طرح‌های آینده خود در حوزه ساخت و ساز از جمله خانه‌سازی را ارائه می‌دهند.

طرح برنده امسال از آن «لویز کمپل»، مهندس دانمارکی بود که طرح وی خانه‌ای را شامل می‌شد که در آن تا جای ممکن از سقف و دیوار در شکل متداول و رایج آن که هم اکنون مشاهده می‌شود، خبری نیست و در آن طراح از مواد طبیعی مانند چوب استفاده شده بود و بنابر گفته سازنده برای ساخت آن تنها از 573 قطعه استفاده و تلاش شده تا جای ممکن از مساحت 270 متری خانه کاسته نشود.

وی برای اینکه از نور کمتری در خانه استفاده شود، در طراحی اتاق‌های خواب وجود پنجره‌ها برای تامین نور طبیعی را در نظر گرفته، برای حمام از حوضی سنگی استفاده کرده و اتاق‌های خواب و نشمین را به جای دیوار با استفاده از دکوراسیون از هم جدا کرده است.

بسیاری از شرکت‌کنندگان در جشنواره داس هاوس طرح کمپل را به دلیل ساده و در عین حال متمایز و ابداعی بودن مورد استقبال قرار داده و تاکید کردند، صرف نظر از موافقان و مخالفان طرح کمپل پیش‌بینی می‌شود، ساخت و ساز خانه‌های آینده به شکل باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار