سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 25886
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » علت استعفای سیموئز از تیم‌ملی ایران
Print This Post

رییس فدراسیون فوتبال از تمام فعالان اقتصادی خواست فدراسیون فوتبال را برای آماده‌سازی تیم ملی در جام‌جهانی کمک کنند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایسنا، علی کفاشیان به عنوان اولین سخنران مراسم همبستگی ملی برای حمایت از تیم ملی اظهار کرد: ابتدا می‌خواهم از گروه مدیریت بانک پاسارگاد تشکر کنم که با شناخت استعدادهای فوتبال پیشنهاد سازنده‌ای در بهره‌وری ارائه کرد و با استقبال فدراسیون هم مواجه شد. نگاه فدراسیون فوتبال با نگاه فیفا به سمت مشارکت هواداران و تولیدکنندگان محصولات در یک مسیر قرار داد.

وی افزود: همبستگی همه ارگان‌ها برای جام‌جهانی نیاز است. این همبستگی در تمام کشورهای راه یافته به مرحله نهایی جام‌جهانی دیده می‌شود. مردم نیز ثابت کرده‌اند برای حمایت از تیم ملی کشورشان آماده بوده‌اند. دستگاه‌های اجرایی با همراهی مردم می‌توانند زمینه موفقیت تیم ملی را فراهم کنند. در اصل آنها، اصحاب رسانه و دستگاه‌های اجرایی به ویژه صداوسیما، اپراتورهای تلفن همراه و شهرداری‌ها می‌توانند در زمان باقی مانده به جام جهانی به این مشارکت بپیوندند.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین تاکید کرد: از همه خواهش می‌کنم مشارکت تجاری را در این همدلی فراموش نکنند. همه می‌توانند حامی تیم ملی باشند. ایرانیان سراسر جهان نیز در این طرح حضور دارند تا تجربه متفاوت از حضور تیم ملی در جام‌جهانی را داشته باشند.

او پس از مراسم معرفی اسپانسر تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه این حمایت طوری رقم خورد که حد و مرز نمی‌شناسد و این همان چیزی است که مردم و رییس جمهور و وزیر ورزش می‌خواهند. ما هم باید نمایشی در فوتبال عرضه کنیم که مورد پسند مردم باشد.

او درباره رقم قرارداد فدراسیون با اسپانسر جدید گفت: رقم قرارداد فعلا مشخص نیست و سقف ندارد. اما حداقل برای شروع 7 میلیارد در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه مبلغ اولیه هم به حساب فدراسیون واریز شده است. این اسپانسر تا جام ملت‌های آسیا با تیم ملی خواهد بود و این روند ادامه پیدا می‌کند تا این که بتوانیم در فدراسیون کار تجاری‌سازی را انجام دهیم. سایر افرادی که دوست دارند هم می‌توانند حمایت کنند.

رییس فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم ملی امید گفت: ما چند گزینه را برای تیم امید در نظر داریم که مربیان داخلی و خارجی هستند. چند تن از مربیان لیگ هم در این فهرست حضور دارند. این هفته بحث می‌کنیم و سرمربی تیم امید را انتخاب خواهیم کرد. به هر حال ما در مقطع مهم و حساسی هستیم و ممکن است ناکامی در صعود به المپیک، صعود ما را به جام جهانی کمرنگ کند. دنبال فردی هستیم که هم رزومه خوبی داشته باشد و هم توانمند باشد.

کفاشیان درباره تمدید قرارداد کی‌روش هم گفت: او شرایط خود را به ما اعلام کرد و ما هم درخواست‌های خود را نوشته و به او دادیم تا موافقت کند.

 

او درباره علت استعفای سیموئز و اینکه گفته می‌شود او این کار را به خاطر تمام شدن مرخصی‌هایش انجام داده گفت:‌ از این موضوع خبر ندارم اما فکر می‌کنم مشکلات خانوادگی دلیل استعفای سیموئز بوده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار