سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26054
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دلفان آماده استقبال از میهمانان نوروزی است
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان گفت: این شهرستان در ایام نوروز آماده استقبال از میهمانان نوروزی است.

به گزارش سلام دلفان علی باقری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با تمهیدات پیش بینی شده تمامی دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر موظف شده اند تمام امکانات خود را برای آمادگی استقبال از مسافران نوروزی بکار گیرند.

وی افزود: همه مسوولان وظیفه دارند، وظایف خود را در این راستا انجام دهند و در این مدت ارتباط با کمیته ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان دلفان قطع نشود و شماره های خود را به دبیرخانه ستاد و فرمانداری اعلام کنند.

وی، با ارائه وظایف هر اداره به مهمترین کارهایی که در این مدت باید انجام گیرد اشاره کرد و بیان داشت: شهرداری نورآباد موظف شده است نسبت به ترمیم حفاریها سطح این شهر و زیبا سازی آن اقدام نماید .

باقری تصریح کرد: تعزیرات حکومتی و اصناف شهرستان دلفان موظف شده اند که در این ایام نظارت بیشتری بر فروشندگان مواد غذایی و نمایندگی های مجاز خودرو داشته باشند .

وی بیان کرد: همه بانک ها موظف هستند، در خصوص فعال بودن سیستم ها و کنترل دستگاه های خودپرداز اقدام کرده و نقدینگی کافی را در اختیار مسافران گذاشته و همه کشیکی را در این ایام داشته باشند، که مسافران با مشکل مواجه نشوند.

شهرستان دلفان در شمال غرب استان لرستان قرار دارد و مرکز آن شهر نورآباد است.

این شهرستان آب و هوایی سرد و کوهستانی دارد و نور آباد مرکز آن یکی از پنج شهر با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا در ایران است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار