سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26165
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چند میلیون نفر سبد کالا گرفتند؟
Print This Post

مدیر اجرایی طرح سبد کالا از توزیع بیش از ۱۰ میلیون سبد کالا در بین جامعه هدف ظرف ۱۹ روز کاری از زمان شروع طرح خبر داد و گفت: کالا همچنان به میزان نیاز موجود است و مردم برای دریافت سبد کالایی عجله نکنند.

به گزارش سلام دلفان،بهمن حاجعلی در جمع روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت افزود: هشت هزار دستگاه پایانه فروش در کشور فعالیت می کنند و امیدواریم در مراحل بعدی به ۱۵ هزار نقطه فیزیکی دارای این پایانه برسیم.

چند میلیون نفر سبد کالا گرفتند؟وی همچنین اعلام کرد: ۱۰۰ درصد کالای مرحله اول تحویل شده و ۲۰ درصد مازاد هم در اختیارشان است و به این ترتیب ۱۲۰ درصد کالا در اختیار نظام توزیع قرار گرفته است.

حاجعلی ادامه داد: در هیچ استانی با کمبود کالا مواجه نشدیم و توزیع نیز با کمک گرفتن از شبکه های تخصصی صورت گرفت که موظف هستند با امکانات خود یا عواملی که سازمان های صنعت، معدن و تجارت از بین اصناف انتخاب و به آنها معرفی می کنند در هر شهری نقاط توزیعی باید داشته باشند.

حاجعلی همچنین گفت: به صورت روزانه وضعیت توزیع و فروشگاه های توزیع کننده در سراسر کشور رصد می شود و در صورت هرگونه مشکلی، تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

وی تاکید کرد: مدیران فروشگاه های زنجیره ای جلسات منظمی در وزارتخانه دارند و ما گزارش های واصله را از سراسر کشور بررسی می کنیم.

مدیر اجرایی سبد کالا با بیان این که، این عملیات روش نوین الکترونیکی کردن به عنوان زیر ساخت شکل گرفت و تجربه مفیدی بود تصریح کرد: فضای منفی پیش آمده نگذاشت زوایای مثبت این طرح برای مردم و مسئولین تبیین شود.

وی گفت: برای اولین بار است در این حجم کالا به صورت منسجم، یکپارچه و یکدست در سراسر کشور به طور رایگان توزیع شد.

منبع :شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار