سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27420
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » 30هزار اصل نهال در شهرستان دلفان توزیع شد
Print This Post

مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلفان گفت: بمناسبت هفته منابع طبیعی 30 هزار اصل نهال در سطح این شهرستان غرس شده است .

به گزارش سلام دلفان صید موسی رستمیان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد نهال در قالب طرح توسعه فضای سبز در سطح 21 هکتار از اراضی شهرستان دلفان کشت شده است.

وی، همچنین از توزیع 5 هزار اصل نهال صنوبر در شهرستان دلفان خبر داد وگفت: این تعداد نهال به صورت رایگان در سطح روستاهای این شهرستان توزیع شده است.

به گفته وی ، این اداره هزار و 20 اصل نهال غیرمثمر و به صورت رایگان در اختیار شهروندان نورآبادی قرار داده است .

این مسوول همچنین از توزیع 268 دستگاه وسائل گرمایشی در بین روستائیان جنگلی شهرستان دلفان خبر داد و بیان داشت : برای خرید این وسایل 160 میلیون ریال هزینه شده است.

شهرستان دلفان با 145 هزار نفر جمعیت 98 هزار و 423 هکتار جنگل دارد .

  1. مهرداد می‌گه:

    با سلام
    و با تشکر از متولیان امر
    اما دوست عزیز شما اصل را رها کرده و به فروعات پرداخته اید.
    شما متولی منابع طبیعی و جاذبه های زیبای ان هستید اما متاسفانه شما ان را رها کرده اید و تمام درختان بلوط توسط سود جویان قلع و قمع شد اند و شما هیچ کاری نمیکنید و به راحتی از کنار ذغال فروش هایی میگذرید که از چوب بلوطهای بی زبان دلفان درست شده اند انوقت متولی کاری شدهاید که یک متولی دیگری دارد. توزیع درختان زینتی و فضای پارک از قبیل (کاج و غیره ) توسط شهرداری میبایست انجام گیرد انوقت شما ان را توزیع میکنید . انوقت در داخل بازار نیز به فروش میرسند. کمی به فکر درختان مهراب کوه باید. متشکرم.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار