سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28221
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کاهش تردد در جاده‌های کشور
Print This Post

کل تردد ثبت‌ شده در روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۰۱۱ ترددشمار در محورهای برون‌شهری نزدیک به ۹ میلیون وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل از آن ۰٫۸ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

به گزارش سلام دلفان، طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی سهم وسایل نقلیه سنگین هشت درصد و اوج تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۶ تا ۷ صبح بوده است.براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های هوشمند ترددشمار برخط و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثناء محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به‌روال عادی در جریان است.

 

محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته آزادراه‌ تهران – کرج، آزادراه کرج – تهران، آزادراه تهران – قم، آزادراه کرج – قزوین، آزادراه تهران – پردیس، ابتدای آزادراه آبیک – قزوین بوده است.

 

محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی به دلیل رویدادهای غیرمترقبه نیز بدین شرح است:

– محور شمشک – دیزین (جاده اختصاصی حدفاصل پارکینگ بالا تا پارکینگ پایین) واقع در استان البرز به‌ دلیل بارش برف تا اطلاع ثانوی مسدود است. البته همه روزه‏ امکان تردد از تهران به محور شمشک تا پارکینگ بالا از ساعت ۷ تا ۱۷ و از کرج به محور دیزین تا پارکینگ پایین به‌طور ۲۴ ساعته میسر است.

– محورشهداد – نهبندان مقطع واقع در استان کرمان به دلیل وقوع سیلاب از کیلومتر ۶۰ تا ۷۳ تا اطلاع ثانوی مسدود است.

 

– محور پونل – خلخال‏ واقع در استان گیلان به دلیل بارش برف تا اطلاع ثانوی مسدود است.

 

– محور دیهوک – نهبندان واقع در استان کرمان به دلیل جاری شدن سیل تا اطلاع بعدی مسدود است.

 

همچنین ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای در محور اصلی قم – گرمسار و بالعکس واقع در استان‌های تهران‏، سمنان و قم به دلیل تمدید عملیات راهسازی ۳۱ فروردین است و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم تهران، برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم تهران و در ادامه برای کلیه خودروها جاده امام‌رضا به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

منبع: ایسنا

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار