سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29867
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دستگاههای برتر ستاد خدمات سفرهای نوروزی دلفان تقدیر شدند
Print This Post

در مراسمی با حضور مسئولان دستگاههای برتر ستاد خدمات سفرهای نوروزی دلفان تقدیر شدند.

به گزارش سلام دلفان، در این مراسم که ظهر امروز یکشنبه در فرمانداری شهرستان دلفان برگزار شد فرماندهی انتظامی، اداره میراث فرهنگی و گردشگری، آموزش و پرورش، هلال احمر و صنعت، معدن و تجارت شهرستان دلفان به عنوان دستگاههای برتر ستاد تسهیلات نوروزی دلفان برگزیده و با اهدای هدایایی از زحمات آنان تجلیل شد.

فرماندار شهرستان دلفان در این مراسم با اشاره به اینکه این شهرستان در مسیر ارتباطی غرب و شمال غرب با جنوب کشور قرار دارد گفت: بسیاری از مسافران این مسیر ارتباطی شهرستان دلفان را به عنوان مسیر حرکت خود انتخاب کردند.

علی باقری افزود: خوشبختانه دستگاههای عضو ستاد خدمات سفر در ایام نوروز عملکرد قابل قبولی از خود نشان دادند و زمینه ارائه خدمات بهتر به گردشگران و مسافران نوروزی را فراهم کردند.

وی شهرستان دلفان را یکی از شهرستانهای گردشگر پذیر استان ذکر کرد و اظهار داشت: وجود چهار امامزاده عظیم الشان ابراهیم (ع)، پیرمحمد (ع) و احمد و محمود (ع) و همچنین وجود چشم اندازهای طبیعی و باستانی فراوان شهرستان دلفان را مستعد پذیرایی از خیل عظیمی از گردشگران و دوستداران طبیعت به ویژه در فصل بهار کرده است.

بنابر این گزارش شهرستان دلفان دارای ۳۰۰ اثر باستانی بوده که از این تعداد ۲۷۴ اثر ثبت آثار ملی شده اند.

شهرستان دلفان با ۲ هزار و ۷۰۰ کیلومتر مربع مساحت در شمال غربی استان لرستان و در میان استانهای کرمانشاه و همدان قرار گرفته است.

 

منبع: مهر

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار