سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32168
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رنگ پیراهن تیم‌ملی در جام‌جهانی+تصاویر
Print This Post

فیفا رنگ پیراهن تیم ملی را در سه دیدار مرحله گروهی جام جهانی مشخص کرد. ایران در سه دیدار مرحله گروهی دو بار سفید می‌پوشد و تنها در دیدار دوم خود برابر آرژانتین قرمز خواهد پوشید.

به گزارش سلام دلفان، رنگ پیراهن تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مشخص شد. فیفا رنگ پیراهن تیم ملی را در سه دیدار مرحله گروهی جام جهانی مشخص کرد. ایران در سه دیدار مرحله گروهی دو بار سفید می‌پوشد و تنها در دیدار دوم خود برابر آرژانتین قرمز خواهد پوشید.
 ۳۸ روز تا آغاز جام‌جهانی فرصت باقی است و همه در حال آماده شدن برای حضور این رقابت‌ها هستند. مسئولان برگزار‌کننده این رقابت‌ها هم تلاش می‌کنند تا سازماندهی مناسبی برای این مسابقات داشته باشند. برای همین منظور عصر امروز فیفا رنگ پیراهن تیم‌های ملی حاضر در این رقابت‌ها را در جریان هر مسابقه مشخص کرد.به این ترتیب، تیم ملی کشورمان در بازی اول و آخر خود برابر نیجریه و بوسنی سفید می‌پوشد و برای رویارویی با مسی و یارانش باید قرمز بپوشد.

مشخص شدن رنگ پیراهن تیم ملی ایران در این رقابت‌ها در زمانی انجام می‌گیرید که موضوع پیراهن تیم ملی و کیفیت آن از مهم‌ترین موضوعات حاشیه‌ای این روزهای فوتبال ایران است و ملی‌پوشانی که در اردو‌ آفریقای جنوبی از البسه آل اشپورت استفاده کرده بودند به هیچ وجه از کیفیت آن راضی نبودند.

حالا فیفا رنگ پیراهن‌های تیم ملی ایران در این رقابت‌ها را مقابل سه حریفش به شرح زیر اعلام کرد: ‌پیش از این آل‌اشپورت برند حامی پیراهن تیم ملی اعلام کرده بود، تیم ملی ایران در جام جهانی در دو دیدار با پیراهن سفید و در یک دیدار هم با پیراهن قرمز به میدان خواهد رفت.)

ایران – نیجریه: (دیدار شماره ۱۲)
ایران:‌ سفید
نیجریه: سبز
رنگ پیراهن داور: زرد
رنگ پیراهن تیم‌ملی در جام‌جهانی+تصاویر
ایران – آرژانتین (دیدار شماره ۲۷)
ایران: قرمز
آرژانتین: سفید و آبی 
رنگ پیراهن داور: سبز
رنگ پیراهن تیم‌ملی در جام‌جهانی+تصاویر
ایران – بوسنی (دیدار شماره ۴۴)
ایران: سفید
بوسنی: آبی 
رنگ پیراهن داور: قرمز
رنگ پیراهن تیم‌ملی در جام‌جهانی+تصاویر

 

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار