سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32547
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » یک رکورد تاریخی برای تیم‌ملی ایران
Print This Post

در صورتی که نام هر ۱۰ بازیکن شاغل در باشگاه های خارجی در فهرست نهایی تیم ملی باشد، در آن صورت تیم ۲۰۱۴ ایران در جام جهانی از لحاظ داشتن لژیونر رکوردار خواهد بود.

به گزارش سلام دلفان، در آخرین فهرست اعلام شده نفرات تیم ملی توسط کارلوس کروش نام ۱۰ بازیکن شاغل در باشگاه های خارجی دیده می شود.از این فهرست ۲۸ نفره، در نهایت ۲۳ نفر انتخاب خواهند شد تا ترکیب تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ را تشکیل دهند. در صورتی که نام هر ۱۰ بازیکن شاغل در باشگاه های خارجی در فهرست نهایی تیم ملی باشد، در آن صورت تیم ۲۰۱۴ ایران در جام جهانی از لحاظ داشتن لژیونر رکوردار خواهد بود.

در جام جهانی ۱۹۷۸ همه بازیکنان حاضر در فهرست نهایی در باشگاه های داخلی شاغل بودند. از نفرات حاضر در فهرست تیم ملی در جام جهانی ۱۹۹۸، فقط علی دایی، کریم باقری و خداداد عزیزی لژیونر بودند. البته نفراتی مثل خاکپور، استیلی و منصوریان نیز در سال منتهی به جام جهانی در سنگاپور بازی کرده بودند. اما از تیم جام جهانی ۲۰۰۶ نیز مهدی مهدوی کیا، رحمان رضایی، جواد نکونام، فریدون زندی، علی کریمی، وحید هاشمیان و محرم نویدکیا لژیونر بودند. بدین ترتیب در صورتی که از ۱۰ لژیونر حاضر در فهرست فعلی تیم ملی ۸ نفر نیز راهی برزیل شوند، تیم ۲۰۱۴ از لحاظ داشتن لژیونر رکورد خواهد زد.

 

منبع: خبرآنلاین

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار