سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 32665
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چرا داعش ۱۶ سرکرده خود را اعدام کرد؟
Print This Post

این منبع امنیتی در گفت وگو با خبرگزاری “کل العراق”، خاطرنشان کرد، گروه های تروریستی مسلح وابسته به داعش، ۱۶ تن از سرکردگان گروه موسوم به “ولایت جنوب” را به علت عقب نشینی از فلوجه و پناه گرفتن در منطقه الفاضلیه از توابع جرف الصخر واقع در۶۰ کیلومتری شمال استان بابل، اعدام کرده اند.

به گزارش سلام دلفان، یک منبع امنیتی عراقی گفت: گروه های ترورستی وابسته به “داعش” شماری از سرکردگان شاخه موسوم به “ولایت جنوب” را به علت عقب‌نشینی از فلوجه عراق و رفتن به منطقه “جرف الصخر”، اعدام کرده‌اند.این منبع امنیتی در گفت وگو با خبرگزاری “کل العراق”، خاطرنشان کرد، گروه های تروریستی مسلح وابسته به داعش، ۱۶ تن از سرکردگان گروه موسوم به “ولایت جنوب” را به علت عقب نشینی از فلوجه و پناه گرفتن در منطقه الفاضلیه از توابع جرف الصخر واقع در۶۰ کیلومتری شمال استان بابل، اعدام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد که نیروهای امنیتی عراق، کنترل منطقه جرف الصخر را در دست گرفته اند و در صدد پاکسازی آن از وجود گروه های وابسته و حامیان تروریست های داعش هستند.

چرا داعش 16 سرکرده خود را اعدام کرد؟

نیروهای امنیتی عراق از ۲۱ ژانویه سال ۲۰۱۳ عملیات گسترده ای در استان الانبار برای تعقیب عناصر بازمانده تروریست ها و  گروه تروریستی داعش آغاز کرده اند.

به گفته یک منبع نظامی عراقی، نیروهای امنیتی این کشور برای پاکسازی شهر فلوجه از وجود عناصر تروریستی داعش، از چهار محور به تروریست های مستقر در این شهر حمله کرده اند.

منبع: العالم

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار