سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3301
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » 38 نفر در لرستان روانه بیمارستان شدند
Print This Post
در چهارشنبه‌سوری
به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، هوشنگ بادپی اظهار کرد: از این تعداد 17 نفر در خرم‌آباد، 11 نفر ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، هوشنگ بادپی اظهار کرد: از این تعداد 17 نفر در خرم‌آباد، 11 نفر در بروجرد، شش نفر در دورود و چهار نفر در ازنا مجروح و به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی با اشاره به اینکه مصدومیت‌های ناشی از مواد محترقه در شب گذشته نسبت به حوادث زمان مشابه سال گذشته در لرستان کاهش یافته، اظهار داشت: امسال خوش‌بختانه هیچ‌گونه تلفات و خسارتی در شهرستان‌های دلفان، سلسله، پلدختر، دوره و کوهدشت گزارش نشده است.

به گفته وی، از مجموع 17 فرد مصدوم در شهرستان خرم‌آباد، 12 نفر مرد و پنج نفر زن بوده‌اند که برای درمان سوختگی‌های ناشی از مواد محترقه در مراکز درمانی بستری شدند.

وی تصریح کرد: شش نفر از مصدومان این حوادث به صورت سرپایی در مراکز درمانی شهرستان خرم‌آباد مداوا شدند و 11 نفر نیز به دلیل شدت صدمات به بیمارستان اعزام شدند.

بادپی افزود: سوختگی در سطح بدن، مصدومیت از ناحیه چشم و سوختگی سر و صورت به ترتیب با هفت، پنج و سه مورد بیشترین علت مراجعات به مراکز درمانی استان در شب گذشته بوده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار