سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 34259
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مسئولان شهرستان دلفان با خانواده های شهدا و جانبازان پاسدار دیدار کردند
Print This Post

در گرامیداشت ایام شعبانیه و ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ظهر یکشنبه مسئولان شهرستان دلفان با خانواده های شهدا و جانبازان پاسدار دیدار کردند.

به گزارش سلام دلفان ، در جریان برگزاری این دیدارها از خانواده های معظم شهیدان عبدالله نوریان و سید محمد حسن حسینی  و همچنین از جانبازان پاسدار رجب یوسفوند و کرم رضا ابراهیمی با حضور امام جمعه نورآباد، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان دلفان دیدار تجلیل شد.

امام جمعه نورآباد در این دیدارها ضمن قدردانی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان حضور این عزیزان را موجب برکت و نشان دهنده صبر و استقامت در برابر سختی ها یاد کرد و افزود: اگر رشادت ها و دلیرمردیهای رزمندگان در دوران دفاع مقدس نبود ایران اسلامی این چنین در دنیا با عزت و افتخار و سربلند نبود.

حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد با اشاره به اینکه شهرستان دلفان در دوران انقلاب و دفاع مقدس دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کرده است اظهار داشت: ما نیز به عنوان خادمین و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را همواره سرلوحه زندگی قرار دهیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ایثارگران و جانبازان در راه اسلام جان خود را در خطر گذاشته اند، احترام به این قشر پاک عبادت محسوب می شود.

بنابر این گزارش شهرستان دلفان ۲۶۰ شهید والامقام، ۷۰۰ جانباز و ایثارگر و ۲۲ آزاده سرافراز را در عرصه های مختلف تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

منبع: مهر

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار