سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 35163
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » دومین همایش “گنج جنگ” ویژه سی و سومین سالگرد شهات شهید محمدعلی یوسفوند
Print This Post

مراسم خاطره گویی دفاع مقدس فرماندهان و رزمندگان شهرستان دلفان بمناسبت سی و سومین سالگرد شهات شهید محمدعلی یوسفوند در موسسه نسیم حیات دلفان با حضور جمعی از رزمندگان دفاع مقدس و اقشار مردم برگزار می شود.

به گزارش سلام دلفان علی سبزی مدیرمسئول موسسه نسیم حیات دلفان گفت: این موسسه در نظر دار در راستای نکوداشت وانتشار خاطرات فرماندهان و رزمندگان شهرستان دلفان، دومین همایش “گنج جنگ” ویژه سی و سه سالمین سالگرد شهات شهید محمدعلی یوسفوند، گوشه هایی از زندگی مبارزاتی و نحوه شهادت این سردار افلاکی را برگزار نماید.

سردار شهید رضا نادری

وی افزود: این مراسم با روایتگری جناب آقایان خداداد عدالتجو وعوضعلی خزایی  برای مردم ولایی  و مشتاقان به تبیین و حفظ آثار و ارزش­های والای انقلاب اسلامی این شهرستان برگزارمی شود.

سبزی  افزود:  مراسم راس ساعت ۲۱:۳۰ شنبه شب مورخه ۲۴/۳/۱۳۹۳، در مکان موسسه نسیم حیات دلفان واقع در کوچه مسجد جامع شهرستان برگزار می گردد.

  1. محمد می‌گه:

    درود بر شهیدان عزیز به ویژه شهید گرانقدر یوسفوند
    عنوان “گنج جنگ” اصلا عنوان درستی نیست و به گفته امام ما هیچ وقت دنبال جنگ نبودیم و جنگ به ما تحمیل شده است پس بهتر است به جای این عنوان نادرست همان عبارت معروف جنگ تحمیلی را به کار ببریم

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار