سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3740
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » برای دومین سال متوالی کسب عنوان روابط عمومی برتر توسط روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در کشور
Print This Post
مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان گفت: روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در ارزیابی انجام گرفته توسط روابط عمومی دانشگاه پیام نور ...

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان گفت:

روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان در ارزیابی انجام گرفته توسط روابط عمومی دانشگاه پیام نور کشور در سال ۹۰، ، رتبه برتر را از بین ۳۱ استان کشور برای دومین سال متوالی کسب کرد.

یزدان سهرابی افزود: سال۸۹ نیز روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان توانست رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.و این حاصل زحمات خالصانه مجموعه روابط عمومی این دانشگاه در مراکز و واحد های این دانشگاه می باشد، که امیدوارم در سال جدید، که سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی از طرف مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، شاهد پیشرفت های روز افزون فرزندان این دیار باشیم .

 وی  افزود: می بایست مسئولان در اجرای منویات معظم له تمام همت خود را بکار بندند، و قدر رهبر فرزانه انقلاب را بدانند و خدای بزرگ را باید شاکر بود چرا که این موهبت یک نعمت الهی است و نعمت الهی را باید قدر دانست. و وظیفه مسئولان  وکارگزاران تلاش در راستای تحقق عملی این مهم است، ویقیناً توجه به آن موجبات عزت و افتخار هر ایرانی را فراهم خواهد آورد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان اظهار داشت: ارزیابی روابط عمومی های دانشگاه پیام نور ۳۱استان در حوزه های ارتباط مسئولان روابط عمومی ها با کارشناسان سازمان مرکزی و تبادل اطلاعات، ارسال به موقع اخبار، پوشش اخبار مراکز و واحد ها، نحوه نگارش و تنظیم خبر و به روز رسانی اطلاعات صورت گرفته است که روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان لرستان به عنوان روابط عمومی برتر کشور معرفی شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به رسالت سنگین روابط عمومی ها افزود: روابط عمومی چشم بینا و زبان گویای سازمان هاست و همکاران روابط عمومی وظایف  و رسالت سنگینی بر عهده دارند. و از آنجا که یکی از وظایف روابط عمومی ها انعکاس خدمات انجام گرفته در دستگاهاست، چگونگی تنظیم خبر، چگونگی بیان،  سطع انعکاس، نیاز به یک ظرافت خاص دارد و در واقع روابط عمومی یک هنر است.

 1. نام شما... می‌گه:

  با عرض سلام وخسته نباشید.این موفقیت را به ریاست محترم پیام نور استان جناب آقای دکتر علیزاده و مدیر محترم روابط عمومی پیام نور استان حناب آقای یزدان سهر ابی فردوتمامی همکارانشان تبر یک عرض مینمایم. واز خداوند منان برایشان آرزوی موفقیت وکامیابی وسر بلندی روز افزون در راه خدمت به مردم شریف ومحروم این استان راخواستارم.

 2. یک دلفانی می‌گه:

  اصلاحیه
  با عرض سلام خدمت مردم شریف دلفان
  من از شنیدن این خبر خوشحال شدم چون شنیدم که روابط عمومی پیام نور استان یک نورابادی است بنام جناب سهرابی
  به ایشان تبریک عرض میکنم این موفقیت را .و به خود میبالم که دلفان هم چنین فرزندان برومند و توانمندی دارد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار