سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3821
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۱
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » قهرمانی تیم فوتسال دانش آموزی لرستان در جهان + پیام تبریک استاندار و وزیر آموزش و پرورش
Print This Post
برگ زرینی دیگر در تاریخ افتخارات لرستان؛
سلام دلفان- تیم فوتسال دانش آموزی لرستان،پس ازهفت روز رقابت طاقت فرسا،با پشت سرگذاشتن شش تیم اروپایی قهرمان فوتسالیستهای دانش آموز دنیا شد. به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، مسابقات جام ...

سلام دلفان- تیم فوتسال دانش آموزی لرستان،پس ازهفت روز رقابت طاقت فرسا،با پشت سرگذاشتن شش تیم اروپایی قهرمان فوتسالیستهای دانش آموز دنیا شد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، مسابقات جام جهانی فوتسال دانش آموزان که با شرکت ۱۰ تیم به مدت یک هفته در شهر ‘آنتالیا’ی ترکیه برگزار شد ، تیم فوتسال دبیرستان امام خمینی(ره) خرم‌آباد تنها نماینده کشورمان نماینده کشورمان توانست با کسب شش پیروزی متوالی موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شود.

در ترکیب تیم استان لرستان، سجاد بابایی، پدرام کرمی‌، محمد بیرانوند، مسلم اولاد قباد، نوید هادیان، علیرضا رضایی، حمیدرضا مهرابی، پوریا احمدی، محمدرضا احمدی‌ پورشکری و فرید امیری بازی می کردند که با روبروشدن با تیم های اروپایی شامل فرانسه، بلژیک، کرواسی، سوئد، هلند و ترکیه به این افتخار بزرگ دست یابد.

بر اساس این گزارش ،هدایت نماینده کشورمان در مسابقات فوتسال دانش آموزی جهان را ‘داود حسنوند’ و ‘فرشاد نادری’ بر عهده داشتند.

این گزارش حاکی است که تیم فوتسال دانش آموزان استان لرستان پس از پیروزی بر پنج تیم به دیدار پایانی راه یافت و در آخرین بازی خود و درفینال این مسابقات روز جمعه، مقابل ترکیه، توانست تیم میزبان را با نتیجه ۵ بر ۴ شکست دهد و بر سکوی نخست این مسابقات بایستد.

برپایه این گزارش، در این دیدار پایانی گل های تیم فوتسال دانش آموزی ایران را فرید امیری در دقیقه ۶، مسلم اولادقباد ۱۷، نوید هادیان ۱۸، محمد احمدپور ۲۵، رضا احمدپور ۳۵ به ثمر رساندند و تیم ترکیه هم در دقایق ۱۲، ۲۱، ۳۵ و ۳۹ موفق به گشودن دروازه‌ نماینده کشورمان شد.

**نمایندگان کشورمان ، جام قهرمانی را به ملت ایران اهدا کردند**

‘داوود حسنوند’ سرمربی تیم فوتسال دانش آموزان استان لرستان، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،افزود:بازیکنان تیم فوتسال دانش آموزان استان لرستان که به عنوان نماینده ایران در این مسابقات شرکت داشتند، در ابتدا مصصم به فتح جام قهرمانی فوتسال جهانی دانش آموزان بودند این جام را به ملت ایران اهدا کردند.

وی اضافه کرد: بازیکنان این تیم از نظر فنی و همچنین روحی و روانی در شرایط مناسبی قرار داشتند و آمادگی دیدار با تیم های مختلف این رقابت ها را داشتند.

حسنوند با اشاره به تیم کشور میزبان مسابقات اظهار داشت:به رغم اینکه تیم ترکیه از شرایط میزبانی و امتیاز تماشاگر برخوردار بود، توان تیم فوتسال لرستان، پیروزی بر تیم های رقیب را به ارمغان آورد.

سرمربی تیم فوتسال دانش آموزی استان لرستان در باره ترکیب تیم فوتسال استان لرستان دردیدار پایانی گفت: در ترکیب اولیه این تیم، سجاد بابایی، مسلم اولاد قباد، علیرضا رضایی، فرید امیری و رضا احمدپور وارد زمین خواهند شد و در طول بازی، تعویض هایی صورت گرفت.

**قهرمانی تیم فوتسال پسران لرستان افتخار دیگری برای وزارت آموزش و پرورش است**

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی گفت:قهرمانی تیم فوتسال پسران لرستان در مسابقات جهانی مدارس در کشور ترکیه افتخار دیگری برای وزارت آموزش و پرورش است.

در پیام حمید رضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش آمده است، قهرمانی تیم فوتسال دانش آموزی لرستان در مسابقات جهانی برگ زرین دیگری بر تاریخ ورزش دانش آموزی کشور ایران افزوده است.

در این پیام نوشته است، کسب این افتخار برگ زرین دیگری بر تاریخ ورزش دانش آموزی کشور افزوده و مایه دلگرمی جامعه ورزش به ویژه ورزش دانش آموزی و سرافرازی میهن اسلامی ایران در عرصه های جهانی و بین المللی شد.

وی آورده است، اینجانب این موفقیت بزرگ را به شما عزیزان و تمامی دست اندرکاران ورزش دانش آموزی کشور تبریک عرض کرده و امیدوارم در سایه رحمت الهی این پیروزی و کسب قهرمانی پشتوانه محکم برای رسیدن به قله های افتخارو سربلندی باشد.

پیام تبریک استاندار لرستان

همچنین استاندار لرستان پیام تبریکی در این خصوص صادر نمود که متن آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال دانش آموزی جهان که با همت و غیرت نوجوانان غیور دیار لرستان به نمایندگی از نوجوانان دانش آموز ایرانی در مسابقات جهانی ترکیه بدست آمده، را محضر مقام معظم رهبری ، دولتمردان خستگی ناپذیر و خدمت تمامی مردم بزرگوار ایران به ویژه مردم مومن و ولایی لرستان و خانواده های این دانش آموزان عزیز تبریک و تهینت عرض می نمایم.

به یقین این موفقیت بزرگ و ارزشمند تاکیدی دوباره بر توانمندی و استعدادهای بیشمار و گسترده جوانان و نوجوانان غیور و متعهد دیار لرستان در مسیر رشد و اعتلای استان و ایران اسلامی است.

افتخار آفرینی نوجوانان غیرتمند لرستانی برای ایران اسلامی و استان لرستان همچنین موجب احساس مسئولیت بیشتر همه مدیران و مسئولان استان در راستای کار و تلاش و حمایت بیشتر از جوانان و نوجوانان برای شکوفایی و بروز خلاقیت ها و استعدادهای نهفته و سرشار این دیار خواهد شد.

اینجانب ضمن تشکر از تلاش همه عوامل و دست اندرکاران این موفقیت بزرگ به ویژه مجموعه آموزش و پرورش استان و تبریک ویژه این موفقیت به اولیا محترم این دانش آموزان غیور، سعادت و سربلندی همه دلسوزان و خادمین به این کشور و ملت را از خداوند منان خواهانم.

حبیب الله دهمرده – استاندار لرستان

**تبریک مدیرکل آموزش و پرورش لرستان به قهرمانان مسابقات فوتسال مدارس جهان**

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان طی پیامی، افتخارآفرینی دانش آموزان فوتسالیست استان در مسابقات فوتسال مدارس جهان در ترکیه را به جامعه ورزش ایران، مردم لرستان به ویژه دانش آموزان و فرهنگیان استان تبریک گفت.

در پیام ‘علی ماکنعلی’ آمده است، کسب مقام قهرمانی مسابقات فوتسال دانش آموزان جهان و برافراشتن پرچم پرافتخار ایران اسلامی بر قله فوتسال جهان توسط تیم دانش آموزی دبیرستان حضرت امام خمینی (ره) که با مدیریت و همت مسوولان آموزش و پرورش و غیرت مثال زدنی دانش آموزان این خطه به نمایندگی از دانش آموزان کشور به دست آمد، نشان زرین دیگری به افتخارات ورزش ملی به ویژه ورزش دانش آموزی کشور اضافه کرد.

در پیام نوشته است، امروزه ورزش دانش آموزی در کنار حمایت های بی شائبه وزیر فرهیخته آموزش و پرورش دکتر حاجی بابایی می رود تا در آینده ای نزدیک پیام آور شادی و غرور در تمامی رقابت های بین المللی باشد.

این پیام می افزاید، اینجانب به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ فرهنگیان کشور، این پیروزی را به ملت بزرگ ایران، جامعه ورزش و مقام عالی وزارت حاجی بابایی و همچنین جامعه فرهنگیان استان، دانش آموزان و مربیان تبریک عرض نموده، امیدوارم تیم های دانش آموزی کشورمان بتوانند با چنین دستاوردهایی بارها باعث به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس کشورمان در میادین بزرگ جهانی باشند.

  1. لربختياري می‌گه:

    آفرین به همت بلندشان

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار