سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3894
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برخورد مسئولین با جوانان مؤمن و انقلابی، این بار در شهرستان ازنا/ ناهیان از منکر مجرم شناخته شدند!
Print This Post
داشتن دغدغه، جرم است؛
در حالی که رهبر معظم انقلاب در نخستین روز از سال جدید به صراحت اعلام فرمودند که از جوانان انقلابی دفاع و پشتیبانی خواهند نمود متأسفانه باز هم شاهد برخوردهای ...

در حالی که رهبر معظم انقلاب در نخستین روز از سال جدید به صراحت اعلام فرمودند که از جوانان انقلابی دفاع و پشتیبانی خواهند نمود متأسفانه باز هم شاهد برخوردهای تند  برخی مسئولین با این جوانان هستیم.

 در تازه ترین نمونه، مسئولین شهر ازنا، امر به معروف جوانان حزب اللهی این شهر را بر نتافته و به جای اینکه خواسته های به حق آنها را جامه عمل بپوشانند با آنان برخورد نموده اند.

سرویس سیاسی سلام دلفان- به گزارش خبرنگار ما، ماجرا از این قرار است که ازدیاد مراسمات عروسی همراه با آلات زننده و خلاف شرع موسیقی که گاه و بی گاه و حتی در نیمه های شب برگزار می شود و انفعال دستگاه های دولتی در برابر این مسائل، حزب الله این شهر را بر آن می دارد تا این مسئله را در نمازجمعه شهر که به راستی مأمن خوبی برای بیان این مسائل است مطرح نمایند تا شاید مسئولین به خود آمده و از انفعال خارج شده و کنترل بیشتری بر وضعیت فرهنگی شهر داشته باشند.

از این رو بیانیه ای تهیّه شده و توسط یکی از این جوانان که “بسیجی و مداح اهل بیت” نیز بوده در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه ۱۱ فروردین این شهرقرائت می گردد. هم زمان طوماری تهیّه و توسط مردم مؤمن و متدین این شهر امضا می گردد.

مع الاسف امام جمعه محترم شهرستان ازنا که جا داشت این انتقادات و این دغدغه ها را فرصتی برای رفع برخی از معضلات فرهنگی شهر بدانند، با این جوانان به مخالفت بر می خیزند و از آنان شکایت می نمایند. پس از آن، نیروی انتظامی و دادستانی ازنا این افراد را به جرم تشویش اذهان عمومی مورد مؤاخذه قرار می دهند و در نهایت در کمال ناباوری، جوان مذکور مجرم شناخته می شود!

در اعتراض به این اقدام عجیب مسئولان، هیئات مذهبی و فعالان فرهنگی این شهر، دو شب متوالی را در مسجد صاحب الزمان(ع) تحصن می نمایند؛ اقدامی که با وساطت بزرگان مذهبی شهر، در نهایت منجر به تجمع گردید.

حمایت ها از این جوان حزب اللهی ادامه می یابد و در نمازجمعه روز گذشته (یکم اردیبهشت) شهر ازنا نیز تجمعی به همین منظور صورت می گیرد و مراتب اعتراض به امام جمعه و مسئولان شهر ارائه می گردد.

جمعی از خانواده های شهدا و کانون های فرهنگی و مذهبی و هیئات شهر ازنا در این خصوص بیانیه ای صادر نمودند که متن آن بدین شرح است:

بسمه تعالی

« مبادا کسانی باشند که اگر کسی امر به معروف و نهی از منکر کرد از او حمایت نکنند بلکه از مجرم حمایت کنند… هر جایی که من بدانم و احساس کنم و خبر اطمینان بخشی پیدا بکنم که آمر به معروف و ناهی از منکر مورد جفای (خدای نکرده) یک مأمور و مسئولی قرار گرفته باشد ، خودم وارد قضیه خواهم شد .»        امام خامنه ای (حفظه اله)

بسیار دردناک بود برایمان هنگامی که شنیدیم به جای برخورد با هنجار شکنان برگزار کننده برخی مراسمات عروسی که همراه با مزاحمت و ایجاد سد معبر و آلودگی صوتی برای عموم جامعه می باشند ، با ناهی منکر و آمر به معروف به دلیل قرائت متنی در نماز جمعه که با تکبیرهای مؤمنان حاضر مورد تأیید قرار گرفت برخورد شد و با شکایت ستاد نماز جمعه و اتهام تشویش اذهان عمومی از سوی دادستان ، به پای میز محاکمه کشیده شد و مجرم شناخته شد.

ما اعتراض شدید خود را به این رفتار و برخورد ناصحیح که از سوی برخی مسئولین طراحی  شده بود و نیز حمایت قاطع خویش را از این ذاکر اهل بیت(علیهم السلام)  و بسیجی مخلص و ولایت مدار آمر به معروف و ناهی از منکر اعلام می داریم و خواستار حمایت همه جانبه دلسوزان واقعی دین و ولایت،  از ایشان می باشیم .

جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران و بسیجیان ، هیأت محبان حضرت مهدی(عج)، هیأت ذوالفقار، هیأت خادم العباس، هیأت خادم الحسین(ع)، هیأت جوانان حضرت علی اکبر(ع)، هیأت پیروان عترت، شبکه هیئات و مساجد، کانون های فرهنگی مساجد، جمعی از قاریان قرآن، جمعی از مداحان اهل بیت(ع)، تشکل های مذهبی جوانان،

بر اساس آخرین اخبار رسیده، هنوز هیچ کدام از مسئولین شهر ازنا، در قبال این مسئله پاسخگو نبوده اند و حزب الله  این شهر اعلام نموده که تا حصول نتیجه، دست از اعتراضات خود بر نخواهند داشت.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار