سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 39741
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » یعلون:ایران بدنبال تسلیح‌مجدد حماس‌است
Print This Post

وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی روز دوشنبه گفت ایران به دنبال آن است تا بار دیگر گروه‌های مقاومت در غزه را تسلیح کند، چراکه این گروه خود را به عنوان دشمن اسرائیل ثابت کرده‌اند.

به گزارش سلام دلفان، روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست» نوشت: «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی روز دوشنبه گفت ایران در تلاش است تا گروه‌های مقاومت اسلامی در نوار غزه را بار دیگر تجهیز و تسلیح کند.

یعلون که در نشست سالانه موسسه بین‌المللی ضدتروریسم اسرائیل صحبت می‌کرد، گفت حماس «خود را به عنوان دشمن صهیونیسم» به ایران ثابت کرده است.

وی همچنین ترکیه و قطر را نیز به حمایت از حماس متهم کرد و گفت کشورهای غربی باید در نظر داشته باشند که ترکیه یکی از کشورهای عضو ناتو است و در عین حال از حماس حمایت می‌کند.

رژیم‌صهیونیستی در جریان تازه‌ترین عملیات خود علیه نوار غزه تمام تلاش خود را برای خلع سلاح نیروهای مقاومت انجام داد. این عملیات به شهادت بیش از ۲۱۰۰ فلسطینی منجر شد، اما نهایتا تل‌آویو وادار به پذیرش آتش‌بس شد. گفته می‌شود کشورهای غربی قصد دارند به تصویب قطعنامه‌ای در شورای امنیت، خواستار خلع سلاح غزه در برابر پایان محاصره این منطقه شوند.

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار