سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40011
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برنامه کامل مسابقات نمایندگان ایران در اینچئون +ساعت بازی‌ها
Print This Post

برنامه کامل هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2014 در رشته‌های انفرادی و تیمی کاروان ورزشی ایران با اعلام ساعت بازی ها مشخص شد.

به گزارش سلام دلفان، هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2014 به میزبانی اینچئون کره جنوبی از 19 سپتامبر تا 4 اکتبر (28 شهریور تا 4 مهرماه 93) برگزار می‌شود و  و کاروان ورزشی ایران در 22 رشته با 282 ورزشکار در این دوره شرکت می‌کند.در حالی که افتتاحیه بازی‌ها 19 سپتامبر (28 شهریور) برگزار خواهد شد، اما بازی‌ها از 29 شهریور آغاز می‌شود. در بین این رشته‌ها فوتبال و واترپلو زودتر از سایر رشته‌ها کارشان را آغاز می‌کنند.

مسابقات فوتبال از 23 شهریور و واترپلو از 27 شهریور آغاز می‌شود.

در مجموع این دوره 439 مدال طلا توزیع خواهد شد.

برنامه بازی‌ها به شرح زیر است:

رشته زمان برگزاری تعداد مدال طلا
1 شنا 30 شهریور تا اول مهر 38
2 شیرجه 7 تا 11 مهر 10
3 شنای موزون 29 شهریور تا 2 مهر 3
4 واترپلو 27 شهریور تا 9 مهر 2
5 تیراندازی با کمان اول تا 6 مهر 8
6 دوومیدانی 5 تا 11 مهر 47
7 بدمینتون 29 شهریور تا 7 مهر 7
8 بیس‌بال 30 شهریور تا 6 مهر 1
9 سافت‌بال 5 تا 10 مهر 1
10 بسکتبال 29 شهریور تا 11مهر 2
11 بولینگ اول تا 10 مهر 12
12 بوکس اول تا 11 مهر 13
13 آبهای آرام – اسپرینت 5 تا 8 مهر 12
14 اسلالوم یک تا 11 مهر 4
15 کریکت 29 شهریور تا 11 مهر 2
16 دوچرخه‌سواری track 29 شهریور تا 3 مهر 10
17 جاده 5 تا 7 مهر 4
18 دوچرخه‌سواری MTB 8 مهر 2
19 دوچرخه‌سواری BMX 9 مهر 2
20 سوارکاری 29 شهریور تا 8 مهر 6
21 شمشیربازی 29 شهریور تا 3 مهر 12
22 فوتبال 23 شهریور تا 10 مهر 2
23 گلف 3 تا 6 مهر 4
24 ژیمناستیک – آرتیستیک 30 شهریور تا 3 مهر 14
25 ژیمناستیک – ریتمیک 9 تا 10 مهر 2
26 ژیمناستیک – ترامپولین 4 مهر 2
27 هندبال 29 شهریور تا 10 مهر 2
28 هاکی 29 شهریور تا 10 مهر 2
29 جودو 29 شهریور تا اول مهر 16
30 کبدی 6 تا 11 مهر 2
31 کاراته 10 تا 12 مهر 13
32 5 گانه 10 تا 11 مهر 4
33 روئینگ 29 شهریور تا 32 مهر 14
34 راگبی 8 تا 10 مهر 2
35 بادبانی 2 تا 9 مهر 14
36 سپک‌تاکرا 29 شهریور تا 11 مهر 6
37 تیراندازی 29 شهریور تا 5 مهر 44
38 اسکواش 29 شهریور تا 5 مهر 4
39 پینگ‌پنگ 5 مهر تا 12 مهر 7
40 تکواندو 8 تا 11 مهر 16
41 تنیس 29 شهریور تا 8 مهر 7
42 سافت تنیس 7 تا 12 مهر 7
43 والیبال 29 شهریور تا 11 مهر 2
44 والیبال ساحلی 29 شهریور تا 7 مهر 2
45 وزنه‌برداری 29 شهریور تا 4 مهر 15
46 کشتی 5 تا 9 مهر 20
47 ووشو 29 شهریور تا 2 مهر 15
48 سه‌گانه 3 تا 4 مهر 3

پیش از این با قرعه‌کشی رشته‌های تیمی برنامه‌های آنها مشخص شد. برنامه‌های رشته‌های انفرادی نیز به شرح زیر است:(ساعت‌های اعلام شده به وقت محلی است و ساعت اینچئون 4 ساعت و 30 دقیقه جلوتر از ایران است.)

* وزنه‌برداری:

29 شهریور(ساعت 19): دسته 56 کیلوگرم – مجید عسگری

31 شهریور (ساعت 19): دسته 69 کیلوگرم – جابر بهروزی و مرتضی رضاییان

2 مهر (ساعت 19): دسته 85 کیلوگرم – کیانوش رستمی و رسول تقیان

4 مهر (ساعت 13): دسته 105 کیلوگرم – نواب نصیرشلال و محمدرضا براری

4 مهر (ساعت 14:30): دسته فوق سنگین – بهادر مولایی و بهداد سلیمی

* کاراته:

کاتا:

پنج شنبه 10 مهرماه – ساعت 9:30 تا 11:30 به وقت محلی مسابقات کاتای انفرادی مردان و بانوان برگزار می‌شود. فینال مسابقات ساعت 11:30 تا 11:50 برگزار می‌شود.

کومیته:

ساعت 13:30 تا 15:40 اوزان منهای 67 و منهای 75 مردان و 68+ کیلوگرم بانوان بر گزار می‌شود و فینال ساعت 16:40 تا 117:10 برگزار می‌شود.

جمعه 11 مهرماه ساعت 9:30 تا 10:50 وزن منهای 61 کیلوگرم بانوان و منهای 55 کیلوگرم مردان برگزار می‌شود و فینال این رقابت‌ها نیز ساعت 11:30تا 11:50 برگزار می‌شود. کومیته منهای 68 و 55 کیلو بانوان و منهای 60 کیلوگرم مردان از ساعت 16:20 تا 16:50 برگزار می‌شود.

شنبه 12 مهرماه کومیته مردان در اوزان منهای 84 و مثبت 84 مردان و منهای 50 کیلوگرم بانوان برگزار می‌شود و فینال این رقابت‌ها ساعت 12:30 تا ساعت 13 برگزار می‌شود.

بوکس:

2 مهر

ساعت 19 تا 21:30، 60- کیلو (فروتن گل‌آرا)

ساعت 14 تا 17، 69- کیلو (امین قاسمی‌پور) و 91- کیلو (علی مظاهری)

3 مهر

ساعت 14 تا 17، 75- کیلو (سجاد محرابی)

4 مهر

ساعت 14 تا 17، 81- کیلو (احسان روزبهانی)

ساعت 19 تا 22، 91+ کیلو (جاسم دلاوری)

7 مهر

ساعت 19 تا 22، مرحله یک‌چهارم اوزان 69- و 81-

8 مهر

ساعت 14 تا 17:30، مرحله یک‌چهارم وزن 91+ کیلو

ساعت 19 تا 23، مرحله یک‌چهارم اوزان 75- و 91- کیلو

10 مهر

ساعت 14 تا 17، مرحله نیمه‌نهایی اوزان 60-، 69-، 81- و 91+

19 تا 22، مرحله نیمه‌نهایی اوزان 75- و 91- کیلو

11 مهر، فینال

ساعت 15:05 – 60- کیلو

ساعت 15:55 – 69- کیلو

ساعت 16:20 – 75- کیلو

ساعت 16:50 – 81- کیلو

ساعت 17:15 – 91- کیلو

ساعت 17:40 – 91+ کیلو

ووشو:

29 شهریور

ساعت 19:30 تا 20:30 – الهه منصوریان (52 کیلو)

ساعت 21:30 تا 22:20- شهربانو منصوریان (60 کیلو)

ساعت 20:30 تا 21:30 – اکبر محمدزاده (56 کیلو)

ساعت 19:20 تا 19:30 – محسن محمدسیفی (65 کیلو)

30 شهریور

ساعت 19 تا 19:40 – سجاد عباسی (70 کیلو)

ساعت 19:40 تا 20:20 – حمیدرضا لادوری (75 کیلو)

31 شهریور

مراحل یک‌چهارم نهایی ساندای مردان و بانوان برگزار می‌شود.

اول مهر نیز مرحله نیمه‌نهایی و همچنین 2 مهر فینال این مسابقات است.

مسابقات تالو نیز از 29 شهریور آغاز می‌شود.

شنا:

30 شهریور:

جمال چاوشی‌فر: 200متر کرال پشت

31 شهریور:

جمال چاوشی‌فر: 50متر کرال پشت

احمدرضا جلالی و مهدی انصاری: 200متر مختلط انفرادی

1 مهر:

آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی: 50متر آزاد

مهدی انصاری و آریا نسیمی‌شاد: 200متر قورباغه

2 مهر:

مهدی انصاری: 100متر پروانه

آریا نسیمی شاد: 100متر قورباغه

آرشام میرزایی، مهدی انصاری، احمدرضا جلالی و جمال چاوشی‌فر: 4 در 100متر آزاد تیمی

3 مهر:

مهدی انصاری: 50متر پروانه

آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی: 100متر آزاد

4 مهر:

آریا نسیمی‌شاد و مهدی انصاری: 50متر قورباغه

آرشام میرزایی، مهدی انصاری، احمدرضا جلالی و جمال چاوشی‌فر

4 در 100متر مختلط تیمی

کشتی آزاد:

5 مهر: مسابقات اوزان 57 (حسن رحیمی) ‌و 70 کیلوگرم (مصطفی حسین‌خانی) کشتی آزاد (مقدماتی: ساعت 13 تا 14:30) (19 تا 21 دیدارهای فینال و رده بندی)

6 مهر: مسابقات اوزان 65 (سید احمدمحمدی)و 97 کیلوگرم (رضا یزدانی) کشتی آزاد (مقدماتی: ساعت 13 تا 14:30) (19 تا 21 دیدارهای فینال و رده بندی)

7 مهر: مسابقات اوزان 61 (مسعود اسماعیل پور)، 74 (عزت الله اکبری)، 86 (میثم مصطفی جوکار) و 125 (پرویز هادی) کیلوگرم کشتی آزاد (مقدماتی: ساعت 13 تا 14:30) (19 تا 21 دیدارهای فینال و رده بندی)

کشتی فرنگی:

8 مهر: مسابقات اوزان 59 (حمید سوریان)، 71 (سعید عبدولی)، 80 (حبیب الله اخلاقی) و 98 (مهدی علیاری) کیلوگرم کشتی فرنگی  (مقدماتی: ساعت 13 تا 14:30) (19 تا 21 دیدارهای فینال و رده بندی)

9 مهر: مسابقات اوزان  66 (امید نوروزی)، 75 (هادی علیزاده)، 85 (مجتبی کریم فر) و 130 کیلوگرم (بشیر باباجان‌زاده) کشتی فرنگی (مقدماتی: ساعت 13 تا 14:30) (19 تا 21 دیدارهای فینال و رده بندی)

تکواندو:

مسابقات تکواندو در این رویداد مهم از روز سه شنبه (8 مهرماه) با مبارزات اوزان 74- و 87- کیلوگرم مردان و 49- کیلوگرم و 53- کیلوگرم بانوان آغاز می شود.

مسعود حجی زواره در وزن 74- کیلوگرم (وزن پنجم)، یوسف کرمی در وزن 87- کیلوگرم (وزن هفتم) مردان و سوسن حاجی پور در وزن 53- کیلوگرم (وزن سوم) بانوان مبارزات خود را انجام می دهند.

چهارشنبه (9 مهرماه)، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی در اوزان 80- کیلوگرم (وزن ششم) و 87+ کیلوگرم (وزن هشتم) مردان، و سمانه شش پری در وزن 57- کیلوگرم (وزن چهارم) به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

روز سوم، پنجشنبه (10 مهرماه) از تیم مردان تنها بهنام اسبقی در وزن 68- کیلوگرم (وزن چهارم) به روی شیاپ چانگ می رود و از تیم بانوان کیمیا علیزاده در وزن 62- کیلوگرم (وزن پنجم) و شکرانه ایزدی در وزن 67- کیلوگرم (وزن ششم) مبارزات خود را پیگیری می کنند.

در آخرین روز این دوره از رقابتها نیز، جمعه (11 مهرماه) فاطمه روحانی در وزن 73- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن 73+ کیلوگرم (اوزان هفتم و هشتم) به همراه فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم (وزن دوم) رقابتهای خود را در شیاپ چانگ اینچئون، برگزار خواهند کرد.

مسابقات از ساعت 9:30 صبح تا 12:30 به وقت محلی در بخش مقدمانی پیگیری خواهد شد، رقابتهای نوبت عصر از ساعت 14 تا 17 دنبال می شود و از ساعت 18 نیز مرحله فینال برگزار خواهد شد.

قایقرانی:

5 مهر

ساعت 10- کایاک هزار متر مردان

ساعت 10:20 – کانوی هزار متر مردان

ساعت 10:40 – کانوی دو نفره هزار متر مردان

ساعت 11 – کایاک دو نفره هزار متر مردان

ساعت 11:40 – کایاک تک‌نفره 500 متر بانوان

ساعت 12 – کایاک 4 نفره هزار متر مردان

ساعت 14:15 کایاک تک‌نفره 20 متر مردان و بانوان

ساعت 14:20 – کانوی تک‌نفره 200 متر مردان

ساعت 14:40 – کایاک دو نفره 500 متر بانوان

ساعت 14:55 – کایاک دو نفره 200 متر مردان

6 مهر

ساعت 10 – کایاک تک‌نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت 10:10 – کانوی تک‌نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت 10:20 – کانوی دو نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت 10:40 – کایاک دو نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت 10:50 – کایاک تک نفره 500 متر بانوان – نیمه‌نهایی

ساعت 13 – کایاک 4 نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت 13:20 – کایاک تک نفره 200 متر بانوان – نیمه‌نهایی

ساعت 13:30 – کایاک تک‌نفره 200 متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت 13:35 – کانوی تک‌نفره 200 متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت 13:50 – کایاک دو نفره 200 متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت 14 – کایاک دو نفره 500 متر بانوان – نیمه‌نهایی

7 مهر

ساعت 10 – کایاک هزار متر مردان – فینال

ساعت 10:10 – کانوی کایاک هزار متر مردان – فینال

ساعت 10:40 – کایاک 500 متر بانوان – فینال

ساعت 11 – کایاک دو نفره هزار متر مردان – فینال

ساعت 11:20 – کانوی دو نفره هزار متر مردان – فینال

ساعت 12 –  کایاک 4 نفره 500 متر بانوان – فینال

ساعت 12:15 کایاک 4 نفره هزار متر مردان – فینال

ساعت 14 – کایاک تک‌نفره 200 متر بانوان – فینال

ساعت 14:05 – کایاک تک‌نفره 200 متر مردان – فینال

ساعت 14:10 – کانوی تک‌نفره 200 متر مردان – فینال

ساعت 14:50 – کایاک دو نفره 200 متر مردان – فینال

ساعت 15 – کایاک دو نفره 500 متر بانوان – فینال

اسلالوم:

9 مهر

ساعت 9 – مقدماتی کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان

ساعت 10:58 – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – رپه‌شارژ

ساعت 14 – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت 15 – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – یک چهارم

10 مهر

ساعت 15 – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – نیمه‌نهایی

ساعت 15:40 کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – برنز

ساعت 16 – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – طلا

روئینگ:

29 شهریور

ساعت 10 – جفت‌پاروی بانوان

ساعت 10:10 – تک‌نفره سبک‌وزن مردان

ساعت 10:30 – دو نفره بانوان

ساعت 10:40 – دو نفره سبک‌وزن مردان

ساعت 11 – 4 نفره سبک‌وزن بانوان

ساعت 11:20 – 4 نفره مردان

ساعت 11:40 – تک‌نفره بانوان

30 شهریور

ساعت 10 – دو نفره مردان

ساعت 10:20 – دو نفره سبک‌وزن بانوان

ساعت 10:30 – تک‌نفره مردان

ساعت 10:50 – تک‌نفره سبک‌وزن بانوان

ساعت 11 – 4 نفره سبک‌وزن بانوان

ساعت 11:20 – 4 نفره بانوان

ساعت 11:40 – 8 نفره مردان

31 شهریور

ساعت 10 – سبک‌وزن تک‌نفره مردان – رپه‌شارژ

ساعت 10:20 – سبک‌وزن دو نفره مردان – رپه‌شارژ

اول مهر

ساعت 10 – دو نفره مردان – رپه‌شارژ

ساعت 10:20 – تک‌نفره مردان – رپه‌شارژ

ساعت 10:30 – 4 نفره سبک‌وزن مردان – رپه‌شارژ

ساعت 10:40 – 4 نفره بانوان – رپه‌شارژ

2 مهر

ساعت 10 – تک‌نفره سبک‌وزن مردان – فینال B

ساعت 10:10 – دو نفره سبک‌وزن مردان – فینال B

ساعت 10:20 – 4 نفره مردان – فینال B

ساعت 10:40 – جفت‌پاروی بانوان – فینال A

ساعت 10:55 – تک‌نفره سبک‌وزن مردان – فینال A

ساعت 11:10 – دو نفره بانوان – فینال A

ساعت 11:25 –  دو نفره سبک‌وزن مردان – فینال A

ساعت 11:40 – 4 نفره سبک‌وزن بانوان – فینال A

ساعت 11:55 – 4 نفره مردان – فینال A

ساعت 12:10 – تک‌نفره بانوان – فینال A

3 مهر

ساعت 10 – دو نفره مردان – فینال B

ساعت  – 10:10 – تک‌نفره مردان – فینال B

ساعت 10:20 – 4 نفره سبک وزن بانوان – فینال B

ساعت 10:30 – 4 نفره بانوان – فینال B

ساعت 10:45 – دو نفره مردان – فینال A

ساعت 11 – دو نفره سبک وزن بانوان – فینال A

ساعت 11:15 – تک‌نفره مردان – فینال A

ساعت 11:30 – تک‌نفره سبک وزن بانوان – فینال A

ساعت 11:45 – 4 نفره سبک‌وزن بانوان – فینال A

ساعت 12 – 4 نفره بانوان – فینال A

ساعت 12:40 – 8 نفره مردان – فینال A

بادبانی

از 24 تا 30 سپتامبر (2 تا 8 مهر) مرحله مقدماتی از ساعت 11 آغاز می‌شود. فینال این مسابقات اول اکتبر خواهد بود. احمد احمدی نماینده ایران است.

تیراندازی:

29 شهریور

ساعت 8 – 10 متر تپانچه بانوان – مقدماتی

ساعت 9:30 –  50 متر تپانچه بانوان – مقدماتی و تراپ

ساعت 10 – 10 متر تپانچه بانوان – فینال

ساعت 11 – 50 متر تپانچه مردان

30 شهریور

ساعت 9 – 10 متر تپانچه مردان

ساعت 9:30 – تراپ مردان

ساعت 11:30 – 10 متر تپانچه مردان – فینال

ساعت 14 – تراپ مردان – فینال

31 شهریور

ساعت 9 – تفنگ بادی 10 متر بانوان و 25 متر تپانچه بانوان

ساعت 11:30 – تفنگ بادی 10 متر بانوان – فینال

ساعت 14:30 – 25 متر تپانچه بانوان – فینال

اول مهر:

ساعت 9 – 10 متر تپانچه مردان و 25 متر سرعت

ساعت 9:30 – تراپ بانوان

ساعت 11:45 – 10 متر تپانچه مردان – فینال

ساعت 13:30 – تراپ بانوان – فینال

2 مهر

ساعت 9 – تفنگ 50 متر درازکش بانوان و 25 متر سرعتی مردان

ساعت 14:30 – 25 متر سرعتی مردان – فینال

تیراندازی با کمان:

اول مهر

ساعت 10 – مقدماتی ریکرو بانوان و کامپوند مردان

ساعت 14:30 – مقدماتی ریکرو مردان و کامپوند بانوان

2 مهر

ساعت 10 – ریکرو مردان و بانوان

3 مهر

ساعت 9:30 – کامپوند تیمی مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت 10 – کامپوند تیمی مردان و بانوان – یک چهارم

ساعت 10:40 – کامپوند انفرادی مردان و بانوان – یک سی و دوم

ساعت 11:10 – کامپوند انفرادی مردان و بانوان – یک شانزدهم

ساعت 11:40 – کامپوند انفرادی مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت 14 – کامپوند تیمی مردان و بانوان

ساعت 15:50 – کامپوند انفرادی مردان و بانوان

4 مهر

ساعت 9:30 ریکرو تیمی مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت 10 – ریکرو تیمی مردان و بانوان – یک چهارم

ساعت 10:40 – ریکرو انفرادی مردان و بانوان – یک سی و دوم

ساعت 11:10 – ریکرو انفرادی مردان و بانوان – یک شانزدهم

ساعت 11:40 – ریکرو انفرادی مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت 14 – ریکرو تیمی مردان و بانوان

ساعت 15:50 ریکرو انفرادی مردان و بانوان

5 مهر

ساعت 10 – کامپوند تیمی بانوان – برنز

ساعت 10:25 – کامپوند تیمی بانوان – طلا

ساعت 10:50 – کامپوند تیمی مردان – برنز

ساعت 11:15 – کامپوند تیمی مردان – طلا

ساعت 14:30 -انفرادی کامپوند مردان و بانوان

ساعت 15:30 – انفرادی کامپوند بانوان – برنز

ساعت 15:44 – انفرادی کامپوند بانوان – طلا

ساعت 15:58 – انفرادی کامپوند مردان – برنز

ساعت 16:02 – انفرادی کامپوند مردان – طلا

6 مهر

ساعت 10 – ریکرو تیمی بانوان – برنز

ساعت 10:25 – ریکرو تیمی بانوان – طلا

ساعت 10:50 – ریکرو تیمی مردان – برنز

ساعت 11:15 – ریکرو تیمی مردان – طلا

ساعت 14:30 – ریکرو انفرادی مردان و بانوان

ساعت 15:30 – ریکرو انفرادی بانوان – برنز

ساعت 15:44 – ریکرو انفرادی بانوان – طلا

ساعت 15:58 – ریکرو انفرادی مردان – برنز

ساعت 16:02 – ریکرو انفرادی مردان – طلا

جودو:

29 شهریور

احسان بهرامیان در 60 کیلوگرم

مسابقات ساعت 8:30 تا 11:30 برگزار می‌شود و فینال نیز ساعت 13:30 تا 16:30 برگزار می‌شود.

30 شهریور

ملایی در وزن 73- کیلو و قاسمی‌نژاد در وزن 81- کیلو

31 شهریور

محجوب در وزن 100- کیلو و پهلوانی در وزن 100+ کیلو

دوومیدانی:

5 مهر

100 متر زنان: مریم طوسی ساعت 18:30

پرش ارتفاع مردان: محمدرضا وظیفه دوست و کیوان قنبرزاده 18:35

پرتاب چکش: کاوه موسی و رضا مقدم 18:45

100 متر مردان: حسن تفتیان و رضا قاسمی ساعت 19

پرتاب وزنه زنان: لیلا رجبی ساعت 20:45

400 متر مردان: ساعت 21 مهدی زمانی

6 مهر

پرش طول: محمد ارزنده ساعت 10:05

7 مهر

4 در 400 متر مردان: 29 سپتامبر تیم ایران

8 مهر

پرتاب دیسک: احسان حدادی و محمد صمیمی ساعت 18:40

200 متر زنان: مریم طوسی ساعت 19:15

200 متر مردان: حسن تفتیان ساعت 19:45

بدمینتون:

2 مهر

انفرادی زنان ساعت 9 تا 21 ثریا آقایی

3 مهر

انفرادی مردان: ساعت 9 تا 21 سروش اسکندری

دوچرخه سواری:

پیست- 29 شهریور

اسپرینت مردان:  16:15 تا 16:35

محمود پراش، محمد دانشور، حسنعلی ورپشتی، فرزین عرب، احسان خادمی و فرشید فارسی نژادیان ملی‌پوشان ایران در بخش پیست هستند

اومینیوم: محمد رجبلو ساعت 10:35 تا 11

جاده: 27 سپتامبر

ساعت 14 تا 15:30 حسین ناطقی، بهنام آرین، حمید بیک خورمیزی و علی خادمی

کوهستان- 9 مهر

8 تا 11 و 11:30 تا 12

شمشیربازی:

اپه: 20 سپتامبر ساعت 9 تا 12

علی یعقوبیان، محمد رضایی، سید صادق عابدی

سابر: 21 سپتامبر ساعت 11 تا 12

علی پاکدامن، مجتبی عابدینی ، فرزاد باهر و محمد رهبری

تنیس روی میز

7 مهر

انفرادی مردان وزنان: نوشاد عالمیان، افشین نوروزی ساعت 10 تا 16

ندا شهسواری 10 تا 16

فوتبال:

24 شهریور، ایران – ویتنام، ساعت 17

27 شهریور، ایران – قرقیزستان، ساعت 17

مرحله یک شانزدهم از سوم مهر آغاز می‌شود.

بسکتبال:

2 مهر، ایران – تیم اول گروه B، ساعت 14

3 مهر، ایران – فیلیپین، ساعت 14

والیبال:

3 مهر، ایران – هنگ‌کنگ، ساعت 17

4 مهر، ایران – هند، ساعت 17

5 مهر، ایران – مالدیو، ساعت 15

کبدی مردان:

6 مهر، ایران – مالزی، ساعت 16

8 مهر، ایران – کره‌جنوبی، ساعت 14

9 مهر، ایران – ژاپن، ساعت 15

کبدی بانوان:

6مهر، ایران – ژاپن، ساعت 9 و 20 دقیقه

8 مهر، ایران – چین‌تایپه، ساعت 10

9 مهر، ایران – تایلند، ساعت 10

هندبال:

30 شهریور، ایران – هنگ‌کنگ، ساعت 12

31 شهریور، ایران – کویت، ساعت 10

ساعت‌های اعلام شده به وقت محلی است و ساعت اینچئون 4 ساعت و 30 دقیقه جلوتر از ایران است یعنی ساعت 17 به وقت اینچئون برابر ساعت 12:30 ظهر به وقت تهران است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار