سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 40143
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نگاهی آماری به عملکرد ایران و آلمان
Print This Post

آمار تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان منتشر شد که در این بین بازیکن شماره 9 ژرمن‌ها عملکرد بسیار خوبی داشت.

به گزارش سلام دلفان، تیم ملی والیبال ایران که برای اولین بار در تاریخ موفق شده به جمع شش تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان راه یابد، در اولین دیدارش در مرحله سوم رقابت‌ها برابر آلمان قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر (25 – 15، 25 – 21، 25 – 19) شکست خورد.

در این مسابقه آلمان‌ 32 حمله و ایران 30 حمله انجام داد؛ در این بین گروزر توانست 17 امتیاز کسب کند و در تیم ایران هم غفور 9 امتیاز کسب کرد. در بخش دفاع شاگردان هینن 12 عملکرد مثبت داشتند و ایران هم که بهترین مدافع روی تور مسابقات را در اختیار دارد تنها 6 دفاع انجام داد. در بخش دفاعی لوکاس کمپا، پاسور آلمان‌ها توانست 4 امتیاز بگیرد و در تیم ایران هم موسوی 3 امتیاز به دست آورد.

در بخش سرویس هم آلمان‌ها برتر از ایران بودند؛ آنها موفق شدند 8 امتیاز سرویس مستقیم کسب کنند، این در حالی بود که ایران تنها 2 امتیاز سرویس مستقیم کسب کرد. 2 امتیاز ایران را فرهاد قائمی کسب کرد و در تیم آلمان هم گروزر 4 امتیاز به دست آورد.

بازیکنان ایران در این مسابقه 55 امتیاز به دست آوردند؛ این درحالی است که آلمانی‌ها موفق شدند 75 امتیاز کسب کنند.

ایران در آخرین بازی خود در مرحله سوم در حالی ساعت 22:55 پنجشنبه (امشب) به مصاف فرانسه می‌رود که این تیم در بازی اول آلمان را به راحتی 3 بر صفر شکست داده است. ایران برای صعود به نیمه‌نهایی به یک برد قاطعانه مقابل فرانسه احتیاج دارد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار