سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4108
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » محمّد رزم با بیش از ۸۸ هزار رأی به مجلس راه یافت
Print This Post
با پیروزی بر کاندیدای اصلاح طلب کرمانشاه؛
سلام دلفان- محمّد رزم کاندیدای دلفانی مجلس نهم از حوزه انتخابیه کرمانشاه موفق به راهیابی به مجلس شد. به گزارش مهر جهانبخش امینی دیگر کاندیدای اصلاح طلب راه یافته به مرحله ...

سلام دلفان- محمّد رزم کاندیدای دلفانی مجلس نهم از حوزه انتخابیه کرمانشاه موفق به راهیابی به مجلس شد.

به گزارش مهر جهانبخش امینی دیگر کاندیدای اصلاح طلب راه یافته به مرحله دوم انتخابات در شهرستان کرمانشاه توانست در حدود ۸۲ هزار رای را به خود اختصاص دهد و عملا نتوانست برای سومین بار به بهارستان راه یابد.
این در حالی است که از ساعتی پیش طرفداران محمد رزم، در محل ستاد مرکزی این کاندیدا جشن پیروزی برپا کرده اند.
بنابراین امروز پرونده رقابتهای انتخاباتی مجلس نهم در کرمانشاه بسته شد و محمد رزم به عنوان سومین منتخب کرمانشاه در مجلس نهم راه یافت.
از نکات جالب توجه این دوره از رقابتهای انتخاباتی در استان کرمانشاه این است که هیچ کدام از نمایندگان فعلی نتوانستند دوباره به مجلس راه یابند و عملا از دور خارج شده و جای خود را به چهره های جدیدی داده اند.


 

  1. jajaja می‌گه:

    جدای اینکه. آقای رزم نورآبادی هستند و یک افتخاره ولی چه کاری برای شهرمون میتونن انجام بدن که اینقدر پیگیر اخبار مربوط به ایشون هستید

  2. محمد می‌گه:

    آقای رزم نماینده مردم یکی از کلانشهرهای کشور است و از قضا همجواری کرمانشاه با لرستان و خصوصا نورآباد می تواند در حل بسیاری از مشکلات دو استان و در نتیجه نورآباد مؤثر باشد بدون اینکه مانع از ایفای حق نمایندگی مردم کرمانشاه باشد و به عنوان نمونه تعریض جاده خرم آباد به نورآباد و به کرمانشاه و مسأله صادرات اقلامی از لرستان از طریق کرمانشاه و رونق اقتصادی آن و… یک نماینده مرکز استان بقدری قدرت دارد که نامه ای هم در رابطه با زادگاهش به وزرا بده بخصوص اگر موضوع در رابطه با مسائل مشترک باشد (کرمانشاه)

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار